Já jsem Dobrý pastýř: Průvodce programem katecheze Dobrého pastýře

Já jsem Dobrý pastýř: Průvodce programem katecheze Dobrého pastýře - Krysztof Biel, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Krysztof Biel,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Já jsem Dobrý pastýř: Průvodce programem katecheze Dobrého pastýře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Já jsem Dobrý pastýř: Průvodce programem katecheze Dobrého pastýře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Krysztof Biel,. Číst Já jsem Dobrý pastýř: Průvodce programem katecheze Dobrého pastýře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knihaje první publikací přeloženou do českého jazyka, která komplexně uvádí českého čtenáře do světově rozšířeného katechetického programu s názvem Katecheze Dobrého pastýře. Program je třístupňový a je určen dětem od tří do dvanácti let. Tato publikace představuje první stupeň programu, který se u nás osvědčil i u dětí do osmi let věku. Podtitul knihy naznačuje, že nejde pouze o teorii. V první části jsou představeny biblické, teologické a pedagogické základy programu a po nich následuje praktická část, která obsahuje přehlednou tabulku obsahů a výchovných úkolů katecheze, uvedení do šesti základních tematických bloků a podrobné scénáře včetně seznamu potřebných didaktických materiálů pro celkem padesát devět katechezí, které se dětem představují během tří let.


...m Dobrý pastýř: Průvodce programem katecheze Dobrého pastýře Krysztof Biel, Barbara Surma Průvodce programem katecheze Dobrého pastýře ... KNA B2B - f.kna.cz ... . BIEL Krysztof, SURMA Barbara. Info: Triton, 2018 (2.) - brož., 208 str. EAN: 9788075535306 Průvodce programem Katecheze Dobrého Pastýře. Kúpiť predplatné. - Chcete nám pomôcť? - Predplatné - Redakcia Kniha Já jsem Dobrý pastýř polských autorů Barbary Surma a P. Krzysztofa Biela SJ je první publikací přeloženou do českého jazyka, která komplexně uvádí českého čtenáře do světově rozší ... Já jsem Dobrý pastýř: Pruvodce programem Katechceze ... ... . Krzysztofa Biela SJ je první publikací přeloženou do českého jazyka, která komplexně uvádí českého čtenáře do světově rozšířeného katechetického programu s názvem Katecheze Dobrého pastýře. Kniha Já jsem Dobrý Pastýř polských autorů Barbary Surma a P. Krzysztofa Biela SJ je první publikací přeloženou do č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY