Žij, dokud to jde

Žij, dokud to jde - Camille Pagánová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Camille Pagánová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žij, dokud to jde.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žij, dokud to jde ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Camille Pagánová. Číst Žij, dokud to jde Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román o lásce, jaká doopravdy je… od nové hvězdy romantického čtení. Když se mladý spisovatel James setká s půvabnou básnířkou Louisou, nepochybuje, že potkal lásku svého života. Má to jediný háček – Lou je zasnoubená s jeho nejlepším kamarádem Robem. A tak v sobě James svoji touhu umlčí. Všichni tři se stanou přáteli. Léta ubíhají, a zatímco James se marně snaží dopsat svůj román, najít si vztah a především zapomenout na ženu svého nejlepšího přítele, Louisino manželství se hroutí. Útěchu hledá u toho, kdo při ní vždycky stál. Když se však James a Lou konečně poddají citům, které dlouho potlačovali, důsledky jsou zároveň krásné i strašné. A jakmile se zdá, že se rány přece jenom zahojí, život postaví Jamese před další výzvu – a tentokrát s určitostí poslední. Láska, odpuštění, umírání i naděje se propletou tak, že je nelze oddělit.


...ij, dokud to jde Přidat komentář. majuska88 ... Žij, dokud to jde Camille Pagánová | Knihkupectví Daniela ... . 21. března. Kniha mě do půlky moc nebavila. ... kniha :Žij,dokud to jde (Jana Kučabová , 16.5.2018) Odpovědět vřele doporučuji (*****) Tuto knihu bych doporučovala všem lidem,aby si ji přečetli,protože je o životě.Je neuvěřitelně hezky,autorsky napsaná-protože život je opravdu krátký. Žij, dokud to jde book. Read 542 reviews from the world's largest community for readers. Román o lásce, jaká doopravdy je… od no ... Kniha Žij, dokud to jde - Camille Pagánová | knizniklub.cz ... . Román o lásce, jaká doopravdy je… od nové hvězdy romantického čt... Žij, dokud to jde vypráví o mladém začínajícím spisovateli, který se zamiloval do ženy svého nejlepšího přítele. Tato tenká kniha klame svou tenkostí, neboť v sobě ukrývá téměř dvacet let. První...SOUVISEJÍCÍ KNIHY