Centrální stanice

Centrální stanice - Lavie Tidhar | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lavie Tidhar
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Centrální stanice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Centrální stanice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lavie Tidhar. Číst Centrální stanice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Lavie Tidhara, známého u nás svým provokativním románem Usáma (Argo, 2017), za který obdržel Světovou cenu pro nejlepší román v angličtině v žánru fantasy a porazil tak mj. Stephena Kinga s 11.22.63 nebo George R. R. Martina a jeho Tanec s draky. Celosvětová diaspora čtvrt milionů lidí žije u paty vesmírné stanice. Město bez pravidel bují doslova jako plevel. Život má pramalou cenu a data ještě menší. Když se Boris Chong vrátí z Marsu do Tel Avivu, rychle pozná, že se hodně věcí změnilo. Borisova bývalá milenka se stará o podivně povědomé dítě, které se dovede pouhým dotykem prstu napojit na datový proud. Borisova sestřenice je zamilovaná do robotnika – poškozeného kyborgovského vojáka, který taktak že nechodí žebrat o součástky. Borisův otec trpí smrtelným multigeneračním mozkovým morem. A hledaná datová upířice pronásledovala Borise až do míst, kam má zakázaný návrat. Nad těmi všemi se tyčí Centrální stanice, meziplanetární uzel, ve kterém se protíná všechno: konstantně se proměňující Tel Aviv; mocná virtuální kolbiště; a vesmírné kolonie, kam lidstvo prchlo před bídou a válkou. Propojení zajišťují „Druzí“: mocné mimozemské entity, které prostřednictvím Konverzace – pohyblivého, plynoucího proudu vědomí – právě zahajují nezvratnou změnu. U Centrální stanice se lidé a stroje se adaptují, vzkvétají… a dokonce se vyvíjejí.


...ální stanice se lidé a stroje adaptují, vzkvétají… a dokonce se vyvíjejí ... Zlínský deník | Dostavba centrální požární stanice ve ... ... . Dosud nejambicióznější dílo úspěšného izraelského spisovatele představuje prostřednictvím atraktivní mozaikové struktury odvážnou vizi budoucnosti, za niž byl autor po zásluze odměněn Pamětní cenou Johna W. Campbella a nominován na ... RadioFM.rs - radio stanice Srbije. Ukoliko koristite Google Chrome browser i imate problem da pokrenete neke radio stanice pogledajte ovde za objašnjenje i alternativne opcije. Najslušanije radiostanice: 1. Hitmusic FM - 2. Naxi radio - 3. Play Radio - 4. ... Centrální stanice - Lavie Tidhar | Databáze knih ... . Najslušanije radiostanice: 1. Hitmusic FM - 2. Naxi radio - 3. Play Radio - 4. Radio S1 - 5. Radio Pingvin. YUportal | Kontakt. Výjezd vozidel HZS a ZZS Pardubického kraje - Centrální požární stanice Pardubice - Duration: 2:36. Záchranné složky // videography 138,910 views 2:36 STUNNING PILOTS!!! ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY