Šílenosti doby korektní: aneb konec MeToo (mýtů)

Šílenosti doby korektní: aneb konec MeToo (mýtů) - Patrik Nacher | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Patrik Nacher
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Šílenosti doby korektní: aneb konec MeToo (mýtů).pdf


Chcete si knihu přečíst?Šílenosti doby korektní: aneb konec MeToo (mýtů) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrik Nacher. Číst Šílenosti doby korektní: aneb konec MeToo (mýtů) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je o hodnotách jako je právo, svoboda, tolerance, o vnímání jejich šíře a důsledků, ale také o vyprazdňování slov, o falešné a všudypřítomné korektnosti, dovedně skrytých manipulacích, o paradoxech a nelogičnostech, které už skoro ani jako paradoxy a nelogičnosti nevnímáme. Nic není absolutní, nic není černobílé, hodnoty a pravidla, která ctíme, na sebe mohou v určitých situacích vzájemně narážet, dokonce se vzájemně vylučovat. Dříve si vystačili s desaterem, dnes na všechno máme desítky zákonů, vyhlášek, předpisů, směrnic, nařízení a k tomu další doporučení čí metodické pokyny, a stejně to evidentně nepomáhá. Tak pěknou zábavu.


...ha je o hodnotách jako je právo, svoboda, tolerance, o vnímání jejich šíře a důsledků, ale také o vyprazdňování slov, o falešné a všudypřítomné korektnosti, dovedně skrytých manipulacích, o ... Knihy Patrik Nacher | Dobré Knihy.cz ... ... Všechny informace o produktu Kniha Šílenosti doby korektní aneb konec MeToo mýtů - Nacher Patrik, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Šílenosti doby korektní aneb konec MeToo mýtů - Nacher Patrik. Navštivte https://www.patrik-nacher.cz/ Představuji vám svojí druhou knihu ŠÍLENOSTI DOBY KOREKTNÍ aneb konec MeToo (mýtů) Kniha: Šílenosti doby korektní Autor: Patrik Nacher Podtitul: aneb konec Me ... Šílenosti doby korektní | KNIHCENTRUM.cz ... . Navštivte https://www.patrik-nacher.cz/ Představuji vám svojí druhou knihu ŠÍLENOSTI DOBY KOREKTNÍ aneb konec MeToo (mýtů) Kniha: Šílenosti doby korektní Autor: Patrik Nacher Podtitul: aneb konec MeToo (mýtů) Tato kniha je o hodnotách jako je právo, svoboda, tolerance, o vnímání jejich šíře a důsledků, ale také o vyp...SOUVISEJÍCÍ KNIHY