Zkrocení rebela

Zkrocení rebela - Suzanne Enoch | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Suzanne Enoch
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zkrocení rebela.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zkrocení rebela ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzanne Enoch. Číst Zkrocení rebela Online je nyní tak snadné!

POPIS


Před rokem nechala lady Camille Pryceová svého nadutého snoubence stát u oltáře, a měla k tomu dobrý důvod. Nejenže byl jejich sňatek domluvený dřív, než se vůbec naučila chodit, ale její nastávající byl tak samolibý, že se s ní ani nenamáhal seznámit! Teď ji rodina vydědila, nemá manžela ani příbuzné, kteří by ji živili, a zbývá jí jen jediná možnost: nastoupit do práce v neblaze proslulém klubu Tantalos... Pánskou hernu řídí žena. Tantalos není vhodné místo pro ctnostnou dámu, takže si pro ni opuštěný snoubenec musí přijít, aby neztratil tvář. Jenže do klubu má zákaz vstupu, a tak je nucený pověřit tímto úkolem svého bratrance budižkničemu. Hezký, zkušený darebák Keating Blackwood je ideální k tomu, aby Camillu odlákal. Jenže jen co se setkají, Keating ji místo toho zatouží zachránit... pro sebe.


... šarmantního rebela kniha od: Suzanne Enoch ... Zkrocení rebela - Knihkupectví Luxor ... . 76 % 107 hodnocení ... Co napsat ke knize Zkrocení rebela snad jen to, že to byl historický román, který vypovídá příběh tří lidí. Domluvené sňatky v té době byli na pořadu dne a hlavní hrdinka chtěla od života trošku více než se vdát za člověka, kterého vůbec nezná a který o to ani nestojí, druhý muž, který ji měl přivést k rozumu snadno pochopil, co potřebuje a jak docílit ... Obsah knihy: Zkrocení rebela Před rokem ... Zkrocení rebela - Suzanne Enoch | Knihy Dobrovský ... ... Obsah knihy: Zkrocení rebela Před rokem měla lady Camille Pryceová dobrý důvod k tomu, aby utekla od oltáře a nechala před ním stát nadutého snoubence markýze z Fentonu. Nejen proto, že jejich manželství by...SOUVISEJÍCÍ KNIHY