Citlivá místa

Citlivá místa - Anna Gavalda | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Gavalda
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Citlivá místa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Citlivá místa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Gavalda. Číst Citlivá místa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Anna Gavalda se po osmnácti letech od své prvotiny Kdyby tak na mě někdo někde čekal, která ji vzápětí proslavila, vrací s druhou sbírkou povídek. Tentokrát s ještě větším mistrovstvím a empatií líčí osudy sedmi lidí, kteří se snaží udržet si tvář ve své zoufalé realitě, a jimž pak stačí drobná příhoda, jedna „chvilka pravdy“, jež je zasáhne na citlivém místě, aby odhodili masku a odhalili svou zranitelnost a lidskost. Několik žen a mužů se v těchto zlomových okamžicích svěřuje se svými nejniternějšími pocity, samotou, bolestí ze ztráty či touhou po přátelství, ale autorčin soucit i porozumění dá těmto těžce zkoušeným hrdinům poznat i sílu lásky a naději.


...mezi dospívající dcerou a matkou nebývá jednoduchým obdobím v životě ani jedné z nich ... Citlivá místa (1987) | ČSFD.cz ... . Pro Janu Burešovou a její Simonu znamená ale sáhnout si hodně hluboko do svědomí a pátrat po citlivých místech, v nichž je možno odhalit minulost a najít… Directed by Vladimír Drha. With Jana Brejchová, Tereza Brodská, Ivan Urbánek, Rudolf Kubík. Kniha Citlivá místa Přidat komentář. iva2423. 1 02. května. Nádherné povídky, nad kterými budete po přečtení přemýšlet. ... Citlivá místa (1988) - Release Info - IMDb ... . iva2423. 1 02. května. Nádherné povídky, nad kterými budete po přečtení přemýšlet. ... Pro muže: Každá osoba má svá citlivá místa a to i my ženy. Ač na svá bedra bereme nespočetné množství břemen, přes mytí oken, úporného vaření a ne vždy zábavného porodu našich potomků, existují mí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY