Srovnání aktuálního členění v češtině a španělštině: textově-lingvistický přístup

Srovnání aktuálního členění v češtině a španělštině: textově-lingvistický přístup - Miroslava Aurová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslava Aurová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Srovnání aktuálního členění v češtině a španělštině: textově-lingvistický přístup.pdf


Chcete si knihu přečíst?Srovnání aktuálního členění v češtině a španělštině: textově-lingvistický přístup ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslava Aurová. Číst Srovnání aktuálního členění v češtině a španělštině: textově-lingvistický přístup Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie se zabývá srovnáním španělského a českého slovosledu, přičemž představuje některé koncepty českých hispanistů, kteří se španělskému slovosledu věnovali, a snaží se najít příčiny bariéry mezi českou a hispanofonní lingvistikou. Jako teoretický rámec je použito paradigma, které je možné nazvat kontextovým, neboť kontext se stává klíčovým konceptem pro zhodnocení slovosledu. Monografie nabízí kvalitativní i kvantitativní analýzy, jejichž výsledky odhalují odlišnosti, tendence a preference slovosledných řešení v obou jazycích.


...Srovnání aktuálního členění v češtině a španělštině: textově-lingvistický přístup Autor: Miroslava Aurová Monografie se zabývá srovnáním španělského a českého slovosledu, přičemž představuje některé koncepty českých hispanistů, kteří se španělskému slovosledu věnovali, a snaží se ... Knihy > Odborná a náučná | Martinus ... ... Srovnání aktuálního členění v češtině a španělštině: textově-lingvistický přístup ... Srovnání aktuálního členění v češtině a španělštině: textově-lingvistický přístup autor: Aurová Miroslava Srovnání aktuálního členění v češtině a španělštině: textově-lingvistický přístup Autor: Aurová, Miroslava Nakladatel: Nakladatelství Jihočeské univerzity EAN: 9788073946388 I ... lingvistický obrat - ABZ.cz: slovník cizích slov ... ... Srovnání aktuálního členění v češtině a španělštině: textově-lingvistický přístup autor: Aurová Miroslava Srovnání aktuálního členění v češtině a španělštině: textově-lingvistický přístup Autor: Aurová, Miroslava Nakladatel: Nakladatelství Jihočeské univerzity EAN: 9788073946388 ISBN: 978-80-7394-638-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 28...SOUVISEJÍCÍ KNIHY