Moje modlitební knížka

Moje modlitební knížka - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje modlitební knížka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje modlitební knížka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Moje modlitební knížka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Drobná a úpravná modlitební knížečka pro děti obsahuje modlitby Otčenáš, Zdrávas a Andělíčku, můj strážníčku, které jsou doprovozeny vyšívanými kolážemi Aleny Brožové. Tato ilustrátorka s bohatými pedagogickými zkušenostmi používá pro výrobu koláží různé druhy látek a krajek a ručně je zpracovává do kýžených obrázků. Některé promlouvají spíše pomocí symbolů (holubice, slunce, srdce), jiné jsou „dějovou“ ilustrací řečeného v textu modlitby. Výtvarné zpracování vysoce překračuje úroveň, jak bývají ilustrovány a vypraveny jiné texty náboženské povahy určené dětem. „Textilnost“ této knížky vyvolává pocit bezpečí, útulnosti a celistvosti. Vhodné pro děti od 3 let a pro začínající čtenáře.


...odlitební kniha(Grün Anselm) - Cílem modlitby, přímluvy, chvály a požehnání je, aby byl Bůh ve všem oslavován ... Moje modlitební knížka - Paulinky.cz ... . V modlitbě předkládám Bohu své pocity, vášně a obavy tak, abych jejich prostřednictvím mohl zakoušet Boha v hloubi své duše. (A. Grün) Sbírka oblíbených modliteb Anselma Grüna zahrnuje jak modlitby vytvořené autorem pro různé příležitosti ... Moje modlitební knížka. Triáda. Drobná a úpravná modlitební knížečka pro děti obsahuje modlitby Otčenáš, Zdrávas a Andělíčku, m ... Modlitebni knizka levně | Mobilmania zboží ... . Triáda. Drobná a úpravná modlitební knížečka pro děti obsahuje modlitby Otčenáš, Zdrávas a Andělíčku, můj strážníčku, které jsou doprovozeny vyšívanými kolážemi Aleny Brožové. Moje modlitební knížka. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihláše...SOUVISEJÍCÍ KNIHY