Daně z příjmů s komentářem 2018

Daně z příjmů s komentářem 2018 - Vladimír Pelc, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Pelc,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Daně z příjmů s komentářem 2018.pdf


Chcete si knihu přečíst?Daně z příjmů s komentářem 2018 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Pelc,. Číst Daně z příjmů s komentářem 2018 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato praktická populárně-odborná publikace vychází v již 17. vydání, tentokrát pro zdaňovací období let 2017 a 2018. Srozumitelnou formou seznamuje s níže uvedenými zákony, a to prostřednictvím podrobného komentáře k jednotlivým ustanovením zákonů, výňatků ze souvisejících zákonů a dále vyhlášek, vybraných judikátů Ústavního soudu, Nejvyššího soudu, Nejvyššího správního soudu a soudů krajských a pokynů a písemných stanovisek Ministerstva financí ČR. Publikace je určena především pro účetní, daňové specialisty, právníky a podnikatele, kteří se daněmi z příjmů ve své profesionální činnosti zabývají, i pro studenty právnických a ekonomických fakult vysokých škol. Umožňuje plnohodnotnou orientaci v zákonech a je základem pro zvládnutí daňového systému při jeho praktické aplikaci v podnikatelské i legislativní praxi.


...e zohledňuje nejaktuálnější stav legislativy v oblasti daně z příjmů ... Daně z příjmů s komentářem - Petr Pelech | Knihy Dobrovský ... . Text této knihy zahrnuje aktuální znění zákona o daních z příjmů, zákona o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů a aktuální komentáře k nim. Texty zákonů obsahují poslední novelizace. Zohledňuje nejaktuálnější stav legislativy v oblasti daně z příjmů. Text této knihy zahrnuje aktuální znění zákona o daních z příjmů, zákona o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů a aktuální komentáře k nim. Texty zákonů obsahují poslední novelizace účinné v letech 2017 a 201 ... Daně z příjmů s komentářem 2018 | Odborná literatura a ... ... . Texty zákonů obsahují poslední novelizace účinné v letech 2017 a 2018. Daně z příjmů s komentářem 2018. Tato praktická populárně-odborná publikace vychází v již 17. vydání, tentokrát pro zdaňovací období let 2017 a 2018. Srozumitelnou formou seznamuje s níže uvedenými z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY