Média a politika v digitálním světě

Média a politika v digitálním světě - Petr Žantovský | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Žantovský
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Média a politika v digitálním světě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Média a politika v digitálním světě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Žantovský. Číst Média a politika v digitálním světě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výběr publicistických i analytických materiálů pro svazekMédia a politika v digitálním světě navazuje na autorovy předchozí publikace - Česká politika a média po roce 1989 (2013), Mediální manipulace a krize v České televizi (2015), Černá kniha České televize (2016) ad.Každý ze čtyř hlavních oddílů Žantovského rukopisu nabízí zaostřené pohledy na ústřední otázky současné české a slovenské mediální scény, které běžnému čtenáři snadno unikají.


...běr publicistických i analytických materiálů pro svazek Média a politika v digitálním světě navazuje na autorovy předchozí publikace - Česká politika a média po roce 1989 (2013), Mediální manipulace a krize v České televizi (2015), Černá kniha České televize (2016) ad ... PDF Žijeme v digitálním světě ... . Média a politika v digitálním světě. Autor: Petr Žantovský Vydavateľstvo: Beskydy 2018 EAN: 9788087431474 Výběr publicistických i analytických materiálů pro svazek Média a politika v digitálním světě navazuje na autorovy předchozí publikace - Česká politika a média po roce 1989 (2013), Mediální manipulace a krize v České televizi (2015), Černá kniha České ... Média a politika v digitálním světě V Petrovi Žantovském má české novinářství velmi aktivního komentátora, a zaroveň mediálního kritika. Díky tomuto souběhu jeho práci sleduji od poloviny 80. let jak jeho někdejší učitel na Karlově univerzitě, tak ... Média a politika v digitálním světě | Dumknihy.cz - knihy ... ... ... Média a politika v digitálním světě V Petrovi Žantovském má české novinářství velmi aktivního komentátora, a zaroveň mediálního kritika. Díky tomuto souběhu jeho práci sleduji od poloviny 80. let jak jeho někdejší učitel na Karlově univerzitě, tak ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY