Objev univerzální jednoty

Objev univerzální jednoty - Jiří Khom, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Khom,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Objev univerzální jednoty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Objev univerzální jednoty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Khom,. Číst Objev univerzální jednoty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha obsahuje léčivé geometrické obrazce – MANDALY a „svatý grál“ jako Mandalu světa. Vysvětluje podstatu světla a jeho rychlosti. Odpovídá na otázku původu člověka a života na Zemi. Odkud pocházíme a kam směřujeme? Je vesmír a náš svět hmotné povahy anebo je mentální – stvořený Bohem a duchovními bytostmi? „Svatý grál“ z pohledu mystiky a hermetické filozofie, jako duchovní světelná podstata vesmíru a člověka, musí být totožná i s vědeckým pohledem na fyzikální podstatu světla. Tato kniha vám ukáže pravý smysl slova duchovno. V dnešní době se bohužel slovo duchovno a zdravý životní styl stává určitým „mainstreamem“. Vyučují ho lidé, kteří mají takzvané duchovní ego a snaží se do této pasti chytit i další. Tato kniha je pravým opakem. V knize je přes 260 obrázků, z toho většina nakreslených autorem. Tyto obrázky slouží čtenáři k meditaci. Ponořte se do zajímavého vnímání duchovna a třeba budete mít to štěstí, žese vám pomocí této knihy otevřou určité skryté vlastnosti, o kterých ani netušíte, že v sobě máte.


...ze knihu zakoupit v DVD verzi kontaktem přes emajl Atlant ... Kam a odkud danicek jiri | Sleviste.cz ... [email protected] nebo telefonicky na čísle 603 704 529 za cenu 200 kč (296 stran). Má kniha Objev univerzální jednoty: Mandala osmi klenotů, která představuje božské srdce Kristovo - srovnání cen na internetu. Informace o Má kniha Objev univerzální jednoty: Mandala osmi klenotů, která představuje božské srdce Kristovo, recenze a hodnocení. Akční ceny a nejlepší ceny na Naakup.cz. E-kniha: Ob ... Objev univerzální jednoty - Jiří Khom, Pavel Khom — Kniha.cz ... . Akční ceny a nejlepší ceny na Naakup.cz. E-kniha: Objev univerzální jednoty - Pavel Khom; Jiří Khom. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY