Trajekt

Trajekt - Mats Strandberg | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mats Strandberg
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Trajekt.pdf


Chcete si knihu přečíst?Trajekt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mats Strandberg. Číst Trajekt Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vítejte na palubě trajektu Baltic Charisma. Dvanáct set nedočkavých pasažérů se při plavbě mezi Švédskem a Finskem chce hlavně dobře bavit. Jenže na palubě číhá zlo. Trajekt se uprostřed noci ocitne v naprosté izolaci od okolního světa. Není kam utéct. Není jak se spojit s pevninou. A nikdo neví, komu může důvěřovat. MatsStrandberg míchá prvky sociálního realismu a nadpřirozena. Podrobně nás seznámí s personálem i cestujícími. S postarší paní toužící po dobrodružství. Se zapomenutým zpěvákem šlágrů, který pořádá karaoke. S bývalým zaměstnancem lodi, který se vrátil, aby zde podivným způsobem požádal svého vyvoleného o ruku. S ostrahou dohlížející na každodenní chaos na palubě nebo s dvanáctiletým chlapcem, který si býval velmi blízký se svou sestřenicí, dokud mezi ně nevrazilo klín rodinné tajemství. Vztahy jsou podrobeny zkoušce. Z obyčejných lidí se stávají hrdinové z donucení. Události této noci mohou probudit to nejlepší i to nejhorší, co v nich dřímá.


... lokalnih linija Listu naših trajekata koji plove na lokalnim linijama možete pogledati ovdje ... TRAJEKT - YouTube ... . Trajekti za međunarodnu plovidbu Trajekte za međunarodnu plovidbu možete pogledati ovdje. Obavještavaju se putnici na relaciji Vis - Split, u utorak 19.05.2020. da će na zahtjev Grada Visa i Grada Komiže, trajekt isploviti u 16:00 sati, umjesto u 15:30. 18.5.2020. 12:37 Izvanredna međunarodna teretna linija Zadar - Ancona Czech: ·ferry··ferry ... Definition from Wiktionary, the free dictionary Trajekt je loď pro dopravu osobních i ná ... Trajekt Sports ... ... Definition from Wiktionary, the free dictionary Trajekt je loď pro dopravu osobních i nákladních automobilů a vlaků s cestujícími i samostatných osob mezi dvěma mořskými břehy na kratš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY