Valentýnka a narozeniny

Valentýnka a narozeniny - Ivana Peroutková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Peroutková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Valentýnka a narozeniny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Valentýnka a narozeniny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Peroutková. Číst Valentýnka a narozeniny Online je nyní tak snadné!

POPIS


První díl nové řady od autorky bestsellerové série o AničceDevítiletá Valentýnka je trochu snílek, trochu průzkumnice. Tahle kombinace z ní dělá neobyčejnou holčičku, která se dostává do dramatických i vtipných situací. Valentýnka žije s rodiči, babičkou, tetou, strýcem a psem Hugem ve starém domě se zahradou. A má tři nejlepší kamarády – Jonáše, Péťu, Zuzku, s nimiž se pouští do nejrůznějších dobrodružství. Jenže ta nakonec vždycky dopadnou jaksi jinak, než si Valentýnka představovala.


...etá Valentýnka je trochu snílek, trochu průzkumnice ... Valentýnka a narozeniny - Ivana Peroutková, Ivona ... ... . Tahle kombinace z ní dělá neobyčejnou holčičku, která se dostává do dramatických i vtipných situací. Valentýnka žije s rodiči, babičkou, tetou, strýcem a psem Hugem ve starém domě se zahrado Devítiletá Valentýnka je trochu snílek, trochu průzkumnice. Tahle kombinace z ní dělá neobyčejnou holčičku, která se dostává do dramatických, dojemných i vtipných situací. Valentýnka žije s rodiči, babičkou, tetou, strýc ... Valentýnka a narozeniny | Albatros.cz ... . Valentýnka žije s rodiči, babičkou, tetou, strýcem a psem Hugem ve starém domě se zahradou. Valentýnka a narozeniny - Peroutková, Ivana ; - Devítiletá Valentýnka je trochu snílek, trochu průzkumnice. Tahle kombinace z ní dělá neobyčejnou holčičku, která se dostává do dramatických, dojemných i vtipných situací. ... Valentýn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY