Vychoval mě gangster

Vychoval mě gangster - Pére René-Luc | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pére René-Luc
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vychoval mě gangster.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vychoval mě gangster ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pére René-Luc. Číst Vychoval mě gangster Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nic nenaznačovalo, že se kdy René-Luc stane knězem. Svému povolání byl ještě na hony vzdálen i onoho večera v listopadu 1979, kdy byl svědkem toho, jak se jeho nevlastní otec na ulici zastřelil; právě ho propustili z vězení. Tento traumatický zážitek navazuje na léta bouřlivého dětství. René-Luc, který vlastního otce vůbec nepoznal, se vydává na šikmou plochu – navzdory lásce své matky, která se ze všech sil snaží postarat o pět dětí. Cesta Reného-Luca nabere nový směr po setkání s kazatelem Nicky Cruzem, bývalým vůdcem newyorského gangu Portorikánců (srov. Wilkerson, Dýka a kříž nebo Utíkej, malý, utíkej). Vyslechne jeho svědectví o setkání s Kristem a rozhodne se odevzdat svůj život Bohu. Dokonce se nadchne pro novou evangelizaci a spolu s P. Danielem-Angem jede povzbudit křesťany do válkou zmítaného Libanonu. Svědčí o své víře před tisíci mladými a zakládá jednu z prvních katolických rockových kapel ve Francii. Roku 1994 je vysvěcen na kněze.Kniha Vychoval mě gangster je strhující osobní příběh, který potvrzuje, že Boží milost umí psát rovně i na křivolakých řádcích.


...l mě gangster Autor: René-Luc, Pére Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství EAN: 9788075660046 ISBN: 978-80-7566-004-6 Překlad: Kloučková, Veronika Popis: 1× kniha, brožovaná, 164 stran, česky Rozměry: 13 × 19 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Vychoval mě gangster - P. René-Luc - Megaknihy.cz ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha P. René-Luc Vychoval mě gangster, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze P. René-Luc Vychoval mě gangster. Kniha Vychoval mě gangster Přidat komentář. Opatov. 01.12.2019. Matka a 5 sourozenců to v 70. letech minulého století neměli jednoduché. ... Vychoval mě gangster(René-Luc P.) - Nic nenahrávalo tomu, že se kdy René-Luc stane knězem. S ... Vychoval mě gangster Karmelitánské nakladatelství s. r. o. ... . Kniha Vychoval mě gangster Přidat komentář. Opatov. 01.12.2019. Matka a 5 sourozenců to v 70. letech minulého století neměli jednoduché. ... Vychoval mě gangster(René-Luc P.) - Nic nenahrávalo tomu, že se kdy René-Luc stane knězem. Svému povolání byl ještě na hony vzdálen i onoho podzimního...SOUVISEJÍCÍ KNIHY