Dva druhy pravdy

Dva druhy pravdy - Michael Connelly | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Connelly
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dva druhy pravdy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dva druhy pravdy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Connelly. Číst Dva druhy pravdy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Drogoví dealeři kšeftují s lékařskými předpisy. Uvězněný vrah žádá obnovení svého procesu. A obě záležitosti se dotýkají Harryho Bosche. Harry Bosch chtěl před třemi lety odejít od policie jednou provždy, ale teď se rozhodl své rozhodnutí mírně přehodnotit. Pracuje jako dobrovolník pro policejní oddělení San Fernando, kde přezkoumává staré nevyřešené případy. Od stohů zaprášených dokumentů ho vytáhne až vražda místního lékárníka. Společně se třemi kolegy ze stanice následně Bosch rozplétá nitky obrovského byznysu, ve kterém stovky receptů na léky končí v rukách drogových bossů a následně u překupníků na ulici. Ve stejném čase se policie v Los Angeles rozhodne znovu prošetřit případ vraha, kterého před třiceti lety poslal Bosch za mříže. Uvězněný muž prohlašuje, že na něho tenkrát Bosch ušil boudu a že má k doložení této skutečnosti důkazy. Takovéto tvrzení je černou skvrnou na pověsti každého policajta, i když bývalého, a tak se Harry rázně pouští do boje za očištění svého jména. Z LAPD však neodešel v dobrém, takže pomoc od bývalých kolegů může stěží čekat. Bude se muset postarat sám, jako už tolikrát předtím. Tyto dva zdánlivě nesouvisející případy se velmi rychlé propletou jako klubka ostnatého drátu. A Bosch dochází k poznání, že existují dva druhy pravdy: jedna člověka osvobozuje, zatímco druhá ho uvězňuje v temnotě.


... Dva druhy pravdy. Drogoví dealeři kšeftují s lékařskými předpisy ... Dva druhy pravdy | Albatrosmedia.cz ... . Uvězněný vrah žádá obnovení svého procesu. A obě záležitosti se dotýkají Harryho Bosche. Harry Bosch chtěl před třemi lety odejít od policie jednou provždy, ale teď se rozhodl své rozhodnutí mírně přehodnotit. "Věděl, že na světě jsou dva druhy pravdy. Pravda, která je neotřesitelným základem života a posláním každého člověka. A druhá pravda, tvárná pravda politiků, šarlatánů, zkorumpovaný ... Kniha: Dva druhy pravdy (Michael Connelly) | Martinus ... . A druhá pravda, tvárná pravda politiků, šarlatánů, zkorumpovaných právníků a jejich klientů, ohýbaná a přetavovaná, aby mohla sloužit potřebnému účelu." (s. 135) Tyto dva zdánlivě nesouvisející případy se velmi rychlé propletou jako klubka ostnatého drátu. A Bosch dochází k poznání, že existují dva druhy pravdy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY