Tajemství starého domu

Tajemství starého domu - Ladislav Csurma | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Csurma
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství starého domu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství starého domu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Csurma. Číst Tajemství starého domu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Záhada strašidelného středověkého hradu, honička s nebezpečnými piráty nebo výprava do fascinujícího světa dinosaurů. To vše zažijete s neohroženou trojicí kamarádů! Kuba, Petr a Zuzka se na útěku před nepřátelskou partou náhle ocitnou v minulosti, kde prožívají nejedno dobrodružství. Musí si poradit s hromadou obtížných situací, vyřešit podivná tajemství a hlavně se v minulosti neztratit. Podaří se jim to?


... starého domu Ladislav Csurma. 5,0 ( 1) Dobrodružství, zábava i akce v komiksovém příběhu uznávaného výtvarníka ... Tajemství opuštěného domu levně, cena 10 Kč | Srovnání cen ... ... . Záhada strašidelného středověkého hradu, honička s nebezpečnými piráty nebo výprava do fascinujícího světa dinosaurů. To vše zažijete s neohroženou trojicí kamarádů! This feature is not available right now. Please try again later. Na jugoslávském ostrově Hvar se odehrává dosti naivní dětský příběh o nerozlučných kamarádech, kteří na půdě starého domu naleznou podivuhodné dědictví po pr... KNIHOZEM, VÁŠ PRŮVODCE SVĚTEM DĚTSKÝCH KNIH Z široké nabídky dětských knih pro vás vybíráme ty nejlepší. ... Záhady slavičího domu 01 mus - YouTube ... ... KNIHOZEM, VÁŠ PRŮVODCE SVĚTEM DĚTSKÝCH KNIH Z široké nabídky dětských knih pro vás vybíráme ty nejlepší. Vy tak můžete šetřit čas a užívat si víc společných chvil s rodinou a knihami, kte...SOUVISEJÍCÍ KNIHY