Karel Beneš: Apologia pro vita mea: Omluva mého života

Karel Beneš: Apologia pro vita mea: Omluva mého života - Jana Opatrná (ed.), | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Opatrná (ed.),
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Karel Beneš: Apologia pro vita mea: Omluva mého života.pdf


Chcete si knihu přečíst?Karel Beneš: Apologia pro vita mea: Omluva mého života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Opatrná (ed.),. Číst Karel Beneš: Apologia pro vita mea: Omluva mého života Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha jen zdánlivě memoárová, svým obsahem balancující na pomezí odborné publikace a živého svědectví o člověku a době. Době pro někoho nedávné, pro jiného patřící málem k bájím našich dědů. Kniha reflektuje osobnost profesora Karla Beneše, jednu ze zakládajících postav Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, a jeho životní dílo, v jehož středu stanula rostlinná buňka, čtenář snad ocení také předsazení historické kapitoly o Prachaticích - městu s jedinenčným geniem loci, rodištěm Karla Beneše, kompletní autorovu bibliografii a ukázky z jeho originálních filozoficko-teologických textů.


...eneš: Apologia pro vita mea Autor: kol. Editor: Opatrná, Jana Nakladatel: Nakladatelství Jihočeské univerzity EAN: 9788073946883 ISBN: 978-80-7394-688-3 Originál: Karel Beneš: Apologia pro vita mea Popis: 1× kniha, vázaná, 237 stran, česky Rozměry: 16 × 20,5 cm Rok vydání: Kniha: Karel Beneš: Apologia pro vita mea -- Omluva mého života - Jana Opatrná; kol ... Vydavateľstvo Episteme | Gorila ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Kniha: Karel Beneš: Apologia pro vita mea Autor ... Knihu vydala Jihočeská univerzita v edici Episteme a vedle autobiografické části Apologia pro vita mea (Omluva mého života), kterou sepsal Karel Beneš, obsahuje také vzpomínky rodiny, studentů ... Apologia pro vita sua levně | Mobilmania zboží ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Kniha: Karel Beneš: Apologia pro vita mea Autor ... Knihu vydala Jihočeská univerzita v edici Episteme a vedle autobiografické části Apologia pro vita mea (Omluva mého života), kterou sepsal Karel Beneš, obsahuje také vzpomínky rodiny, studentů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY