Odd a mraziví obři

Odd a mraziví obři - Neil Gaiman, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Neil Gaiman,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Odd a mraziví obři.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odd a mraziví obři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neil Gaiman,. Číst Odd a mraziví obři Online je nyní tak snadné!

POPIS


Odd má v životě pěknou smůlu. Při nájezdu Vikingů přišel o otce, s novým otčímem to nemá vůbec jednoduché a zdá se, že krutá zima snad nikdy neskončí. Odd se proto rozhodne z norské vesnice odejít a vydá se do lesa. Když na cestě potká medvěda, lišku a orlici, konečně se na něj usměje štěstí. Noví kamarádi totiž nejsou jen obyčejná zvířata, ale uvěznění severští bohové. Dokáže dvanáctiletý chlapec získat Tórovo kladivo, přeprat obry a konečně osvobodit bohy?


... taková je kniha Odd a mraziví obři. Pohádka je ideální pro děti, ale jelikož se zajímám o severskou mytologii, tak jsem knihu nemohl přehlédnout ... E-kniha: Odd a mraziví obři (Neil Gaiman) | Martinus ... . Pro mě je taková kniha mnohem lepší než dnešní Marvel filmy, které jsou přehnané, a člověk se z nich nedozví nic o severské mytologii. Všechny informace o produktu Kniha Odd a mraziví obři - Neil Gaiman, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Odd a mraziví obři - Neil Gaiman. Odd má v životě pěknou smůlu. Při nájezdu Vikingů přišel o otce, s novým otčímem to nemá vůbec jednoduché a zdá se, že krutá zima snad ni ... Odd a mraziví obři - Neil Gaiman od 211 Kč - Heureka.cz ... . Odd má v životě pěknou smůlu. Při nájezdu Vikingů přišel o otce, s novým otčímem to nemá vůbec jednoduché a zdá se, že krutá zima snad nikdy neskončí. Odd se proto rozhodne z ... Neil Gaiman - Odd a mraziví obři Kapitola 3: Noční rozhovor Na zhlédnutí ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY