Evangelium pekla

Evangelium pekla - Jean-Luc Bizien | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jean-Luc Bizien
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Evangelium pekla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Evangelium pekla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Luc Bizien. Číst Evangelium pekla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Redaktor amerického deníku Seth Ballaham se dozví, že je jeden z jeho kolegů uvězněn v Severní Koreji. Nikoho to ale nezajímá, a tak se ho rozhodne zachránit sám. Když dorazí do přísně střeženého Pchjongjangu, kde se ho ujme spolupracovnice nevládní organizace, dozví se o nálezu několika zmrzačených těl. Vyšetřováním je pověřen poručík Paik Dong-Soo, elitní severokorejský voják. Co objeví na konci děsivé cesty plné teroru?


... Evangelium pekla je o osudech tří mužů, jež se odehrávají v prostředí Severní Koreje ... Jean-Luc Bizien - Evangelium pekla | Levné knihy ... . Dějová linie románu je roztříštěná, jednotlivé příběhy postav se v rychlém sledu po kapitolách střídají. Evangelium pekla Autor: Bizien, Jean-Luc Nakladatel: XYZ EAN: 9788075970763 ISBN: 978-8075-970-76-3 Originál: L'Évangile des ténebres Překlad: Štichauerová, Marcela Popis: 1× kniha, vázaná, 480 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Kniha: Evangelium pekla (Jean-Luc Bizien). Nakupujte knihy online vo vašom obľúb ... Evangelium pekla | Albatrosmedia.sk ... . vydání) Kniha: Evangelium pekla (Jean-Luc Bizien). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Evangelium pekla Jean-Luc Bizien . Strhující francouzský thriller, který doporučuje i spisovatel Bernard Minier. Redaktor amerického deníku Seth Ballaham se dozví, že je jeden z jeho kolegů uv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY