Řím - Společník cestovatele

Řím - Společník cestovatele - Ros Belford, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ros Belford,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Řím - Společník cestovatele.pdf


Chcete si knihu přečíst?Řím - Společník cestovatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ros Belford,. Číst Řím - Společník cestovatele Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poznávejte svět na vlastní oči. Více než 750 barevných fotografií vám ukáže nejkrásnější tvář Říma. Tabulky Nenechte si ujít vás upozorní na nejvýznamnější památky a zajímavosti. Podrobné a přesné mapy vám přiblíží čtvrti, ulice a budovy. Jedinečné průřezy a plány podlaží vám umožní nahlédnout do veřejných budov a památek - nepotřebujete žádné další průvodce. V Nezbytných údajích se dozvíte, jak používat místní měnu, hromadnou dopravu a telefony. Hotely, restaurace, kavárny a bary ve všech cenových kategoriích.


...Společník cestovatele . Universum, 2018 ... Řím - Společník cestovatele - Itálie | Pipkin.cz ... . Skladem. 499 Kč 599 K ... Vyberte si z knih edice Společník cestovatele na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Prodáváme školní a kancelářské potřeby, knihy, učebnice a odbornou literaturu, výtvarné potřeby, hry a hračky, doplňky pro bydlení a dekorace, tiskopisy, formuláře a další. Nabízíme široký sortiment pro rodi ... Řím - Společník cestovatele - Knihkupectví Luxor ... . Nabízíme široký sortiment pro rodiče, děti, studenty, školy, úřady a firmy. Poznávejte svět na vlastní oči. Více než 750 barevných fotografií vám ukáže nejkrásnější tvář Říma. Tabulky Nenechte si ujít vás upozorní na n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY