Reportáže z rozervaného ráje

Reportáže z rozervaného ráje - Matěj Ptaszek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Matěj Ptaszek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Reportáže z rozervaného ráje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Reportáže z rozervaného ráje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matěj Ptaszek. Číst Reportáže z rozervaného ráje Online je nyní tak snadné!

POPIS


Není moc míst, kde můžete povečeřet s Leninem nebo chlapíkem, kterého pojmenovali Onedollar, kde vám usměvavý zubař ošetří kaz rozžhaveným drátem, policista s vámi ochotně hledá internetovou kavárnu, spolubydlící v penzionu je hledaný vrah a městem se bez ochranky prochází prezident. Publicista, fotograf a muzikant Matěj Ptaszek strávil v několika zemích Latinské Ameriky společně se ženou tři roky. Ve své již druhé knize přináší sérii vtipných, dojemných i hloubavých glos zachycujících realitu života v prostředí, v němž se v nádherné přírodní scenérii snoubí lidskost i nenávist, dobrosrdečnost i násilí, historie i moderní svět. Fotografický smysl pro detail, poetický jazyk, různorodost témat a vydařené doprovodné snímky čtenáře pohltí a přenesou do světa, který nikoli náhodou dal vzniknout kolumbijskému magickému realismu.


...že z rozervaného ráje Autor: Ptaszek, Matěj Nakladatel: Galén EAN: 9788074923661 ISBN: 978-80-7492-366-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 14,7 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1 ... REPORTÁŽE Z ROZERVANÉHO RÁJE - Matěj Ptaszek - Galén ... ... . vydání) Cestopisy a reportáže „Mám ráda při objednávání knih rychlé zaslání, což Dobré knihy dělají pokud mohou." Reportáže z rozervaného ráje 254 CZK Nové Skladem Reportáže z rozervaného ráje . Matěj Ptaszek; Matěj Ptaszek . 2,0 . Sledovať autora . Geografia a cestovanie Romány Umenie. Všetky knihy autora . Galén, 2018. Vydavateľstvo Galén, 2018. Není moc míst, kde můžete povečeř ... Kniha: Reportáže z rozervaného ráje (Matěj Ptaszek) | Martinus ... . Matěj Ptaszek; Matěj Ptaszek . 2,0 . Sledovať autora . Geografia a cestovanie Romány Umenie. Všetky knihy autora . Galén, 2018. Vydavateľstvo Galén, 2018. Není moc míst, kde můžete povečeřet s Leninem nebo chlapíkem, kterého pojmenovali Onedollar, kde vám usměvavý zubař ošetří kaz ... Rep...SOUVISEJÍCÍ KNIHY