Zlatá oběť

Zlatá oběť - John Sandford | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
John Sandford
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatá oběť.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlatá oběť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Sandford. Číst Zlatá oběť Online je nyní tak snadné!

POPIS


Díky několika velmi vlivným lidem, jimž zachránil život, už Lucas Davenport nepracuje pro minnesotský Státní kriminalistický úřad, ale nastoupil k federálním maršálům. Má neobyčejně široké pole působnosti, může si vybírat případy bez ohledu na jejich povahu i na to, kam ho vyšetřování zavede. A tentokrát ho přivádí do potíží, o něž není co stát. Ve městě Biloxi na jihu Mississippi kdosi vyloupí počítárnu peněz drogového kartelu. Zmizí kufry plné hotovosti a na místě zůstanou mrtvoly šesti lidí včetně šestileté dívky. Kartel si na pachatele najímá vrahy včetně „kutilské královny“, která mučí oběti nářadím. Ti pak s Davenportem soupeří o to, kdo dřív najde střelce, kteří počítárnu přepadli. Situace se rychle vyostří, až stojí navzájem všichni proti sobě: lupiči z Biloxi, nájemní vrazi i Lucas Davenport.


... oběť book. Read 1,593 reviews from the world Kniha: Zlatá oběť Autor: John Sandford Díky několika velmi vlivným lidem, jimž zachránil život, už Lucas Davenport nepracuje pro minnesotský Státní kriminalistický úřad, ale nastoupil k federálním maršálům ... Kniha Zlatá oběť - John Sandford | Dobré Knihy.cz ... . Všechny informace o produktu Kniha Zlatá oběť - John Sandford, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zlatá oběť - John Sandford. Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Zlatá oběť od John Sandford. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Adolf Heyduk napsal Dědův odkaz poté, co se po ročním působení v Praze (1876-77) vrátil definitivně do Písku, kde vy ... Zlatá oběť [eBook] - John Sandford | Knihy Dobrovský: E ... ... . Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Zlatá oběť od John Sandford. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Adolf Heyduk napsal Dědův odkaz poté, co se po ročním působení v Praze (1876-77) vrátil definitivně do Písku, kde vyučo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY