Jak jsem přežil Ameriku

Jak jsem přežil Ameriku - Jiří Zdobnický | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Zdobnický
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak jsem přežil Ameriku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak jsem přežil Ameriku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Zdobnický. Číst Jak jsem přežil Ameriku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je odrazem skutečného životního příběhu autora, který se v roce 1969 rozhodl utéct za hranice komunistického Československa. Bylo mu tehdy devatenáct let, celá svá školní léta byl nenapravitelným průšvihářem a tušil, že ve Vamberku, v němž vyrůstal, ho nečeká budoucnost, o jakou by stál. Formou čtivých příběhů autor vypráví, jak se dostal do Ameriky, kde souhrou náhod a nehod zakotvil v proslulém lyžařském středisku v Aspenu, který se stal na dlouhou dobu jeho domovem. Autor zachycuje, jak se stal úspěšným fotografem, a jaké nejzajímavější momenty mu přineslo dvacet šest let strávených v „zemi neomezených možností“. Ve své profesi poznal mnoho zajímavých osobností, například rodinu Trumpových nebo Arnolda Schwarzeneggera, s nímž se spřátelil. Popisuje mimo jiné i období, kdy byl hlavním fotografem pro US SKI TEAM. Autor není spisovatelem, ale dobrodruhem, který se dělí o své životní zážitky, a proto je kniha psána neobvykle, skoro, jako by vám příběhy sám vyprávěl. Výtisk je obohacen o více než osmdesát fotografií, jimiž autor jednotlivé příhody dokládá. Kniha má rychlý spád a pobaví i nenáročné čtenáře.


...m přežil Ameriku Autor: Zdobnický, Jiří Nakladatel: Jiří Zdobnický EAN: 9788090579378 ISBN: 978-80-905793-7-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 244 stran, česky Rozměry: 15,3 × 21,5 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Jak jsem přežil, sobota, 5. 10. 2019, 3:35 - JOJ Family ... ... . vydání) Kniha Jak jsem přežil Ameriku je v. Přečtených: 1x: Chystám se číst: 2x: Chci si koupit: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Jak jsem přežil Ameriku - Jiří Zdobnický. Kniha je odrazem skutečného životního příběhu autora, který se v roce 1969 rozhodl utéct za hranice... Jak jsem přežil Ameriku. Celkové hodnocení ... Formou čtivých příběhů autor vypráví, ... Jak jsem přežil Ameriku - Jiří Zdobnický | Databáze knih ... . Kniha je odrazem skutečného životního příběhu autora, který se v roce 1969 rozhodl utéct za hranice... Jak jsem přežil Ameriku. Celkové hodnocení ... Formou čtivých příběhů autor vypráví, jak se dostal do Ameriky, kde souhrou náhod a nehod zakotvil v proslulém lyžařském středisku v Aspenu, který se stal na dlouhou dobu jeho domovem. Autor zachy.. Zobrazit celý text. 0 hodnocení Jak jsem přežil Ameriku 0. Pro hodnocení se...SOUVISEJÍCÍ KNIHY