Moje zahradní kuchařka: Sezóní recepty

Moje zahradní kuchařka: Sezóní recepty - Katrin Schmelzleová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Katrin Schmelzleová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje zahradní kuchařka: Sezóní recepty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje zahradní kuchařka: Sezóní recepty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katrin Schmelzleová. Číst Moje zahradní kuchařka: Sezóní recepty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sklízíte na své zahrádce jablka, cukety, bylinky a další chutné plody, ale chybí vám ty správné sezónní recepty? Nechte se zlákat tradičními i neobvyklými recepty. Vyzkoušejte pampeliškové želé, jahodové tiramisu, zmrzlinu z černého bezu. Nebo je libo rukolovo-bramborová polévka, tymiánový quiche či kaštanové mousse? Od jara do zimy budete vědět, co si ze své sklizně dobrého připravit. Kromě toho vám kniha nabízí i informace o setbě, sklizni, skladování i zpracování ovoce a zeleniny a mnoho dalšího. Ze zahrádky přímo na talíř.


...radní kuchařka: Sezóní recepty. Katrin Schmelzleová Nakladatel: CPress 2018 ... Zahradni a divoke bylinky | Sleviste.cz ... ... Moje zahradní kuchařka Autor: Schmelzleová, Katrin Nakladatel: CPress EAN: 9788026419440 ISBN: 978-80-264-1944- Originál: Mein Gartenkochbuch Sklízíte na své zahrádce jablka, cukety, bylinky a další chutné plody, ale chybí vám ty správné sezónní recepty? Nechte se zlákat tradičními i neobvyklými recepty. Vyzkoušejte pampeliškové želé, jahodové tiramisu, zmrzlinu z černého be ... Moje zahradní kuchařka | Albatrosmedia.cz ... . Vyzkoušejte pampeliškové želé, jahodové tiramisu, zmrzlinu z černého bezu. Nebo je lib Moje zahradní kuchařka: Sezónní recepty 369,-99,-Skladem > 10 ks. Koupit. Moje zahradní kuchařka: Sezónní recepty Sklízíte na své zahrádce jablka, cukety, bylinky a další chutné plody, ale chybí vám ty správné sezónní recepty? Nechte se zlákat tradičními i neobvykl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY