Co jsem ještě nezapomněl

Co jsem ještě nezapomněl - Jiří Prokop | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Prokop
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co jsem ještě nezapomněl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co jsem ještě nezapomněl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Prokop. Číst Co jsem ještě nezapomněl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co by měla obsahovat kniha vzpomínek stárnoucího muže? Asi hlavně veselé historky často vyprávěné kamarádům pro zlepšení jejich nálady. To proto, aby knížka mohla být i příjemným společníkem na čtenářově dovolené. Vzpomínání se však vztahuje převážně k minulému století, které přineslo hospodářskou krizi a dvě světové války. Ale také došlo ke vzniku Československé republiky. Protože jsem do knížky zahrnul i vzpomínání mé babičky, vztahuje se k celému století, jež od té doby uplynulo, a knížka je tak i dárkem k tomuto výročí. Co říci na závěr? Život se skládá ze spousty drobných příběhů, někdy veselých, někdy smutných. Některé Vás mohou pobavit, jiné dojmout, ale mnohé také přimět k zamyšlení, protože jsou i svědectvím doby, v níž se odehrály. Ty mám nejraději, a chci věřit, že se při jejich čtení nebudete nudit. Stejně jako jsem se nenudil já, když jsem je pro Vás psal.


...m ještě nezapomněl Autor: Prokop, Jiří Nakladatel: Aladin agency EAN: 9788090673755 ISBN: 978-80-906737-5-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 158 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Na co jsem si ještě vzpomněl - Jan Petránek od 130 Kč ... ... . vydání) Co jsem ještě nezapomněl - Jiří Prokop Ing. Jiří Prokop vystudoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT a pak se věnoval tvorbě programových systémů nejdříve ve Vývojovém výpočetním středisku potravinářského průmyslu, pak v Německu v AM/ Informatik. 0 hodnocení Co jsem ještě nezapomněl 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Ing. Jiří Prokop vystudoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT a pak s ... Co jsem ještě nezapomněl — Academia ... . 0 hodnocení Co jsem ještě nezapomněl 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Ing. Jiří Prokop vystudoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT a pak se věnoval tvorbě programových systémů nejdříve ve Vývojovém výpočetním středisku potravinářského průmyslu, pak v ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY