Arteterapie v souvislostech

Arteterapie v souvislostech - Marie Lhotová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Lhotová,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Arteterapie v souvislostech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Arteterapie v souvislostech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Lhotová,. Číst Arteterapie v souvislostech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato komplexní a na aktuálních poznatcích založená kniha se zaměřuje na podrobný popis způsobů práce s výtvarnou tvorbou opřený o teoretický základ projektivně-intervenční arteterapie. Její snahou je poukázat na užší vazby arteterapie na obecnější psychologické a psychoterapeutické poznatky, takže zahrnuje i souvislosti zejména z oblasti vývojové a klinické psychologie. Pomáhá zodpovědět otázky jako: jak se odrážejí obtíže, symptomy a životní příběh klienta v tom, jakým způsobem tvoří; jak může arteterapie ovlivnit klientovu tvořivost a výtvarný projev; jaké jsou vazby mezi vnímáním a myšlením v procesu výtvarné tvorby a způsobem jejího emočního prožívání. Publikace podrobně popisuje arteterapeutické metody založené na analýze výtvarného projevu jako součást terapeutické péče, včleňuje je do širšího teoretického rámce a poukazuje na možnosti jejich tvořivého využití. Seznamuje čtenáře se způsoby arteterapeutické intervence prostřednictvím podrobného popisu dění v arteterapeutickém procesu a rozpracovává základní výtvarná témata, která tvoří osu arteterapeutické praxe (např. identita, krajina, portrét).


...je převážně tematizován a reflektován způsob práce s výtvarnou tvorbou opřený o teoretický základ projektivně-intervenční arteterapie především tak, jak se prezentuje při studiu v ateliéru arteterapie na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích ... Arteterapie | Knihy.ABZ.cz ... . Arteterapie v souvislostech Autor: Lhotová, Marie a Perout, Evžen Nakladatel: Portál EAN: 9788026212720 ISBN: 978-80-262-1272- Popis: 1× kniha, vázaná, 246 stran, česky Rozměry: 16,5 × 23,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Arteterapie v souvislostech. Marie Lhotová, Evžen Perout. Tato komplexní a na aktuálních poznatcích založená kniha se zaměřuje na podrobný popis způsobů práce s výtvarnou tvorbou opřený o teoretický základ projektivně-intervenční arteterapie ... Arteterapie - Wikipedie ... . vydání) Arteterapie v souvislostech. Marie Lhotová, Evžen Perout. Tato komplexní a na aktuálních poznatcích založená kniha se zaměřuje na podrobný popis způsobů práce s výtvarnou tvorbou opřený o teoretický základ projektivně-intervenční arteterapie. Arteterapi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY