Koně - Příběhy z celého světa

Koně - Příběhy z celého světa - Bedřich Svoboda | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bedřich Svoboda
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Koně - Příběhy z celého světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Koně - Příběhy z celého světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bedřich Svoboda. Číst Koně - Příběhy z celého světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vypravte se s námi za nespoutanými mustangy do americké prérie, za shetlandskými ponyi na vichrné skotské pobřeží nebo za andaluskými koňmi na slunný jih Španělska. V této knize plné zajímavostí a fotografií se seznámíte s koňskými plemeny z celého světa. Dočtete se o fascinující historii jednotlivých plemen, jejich charakteristických rysech i místech, odkud pocházejí. Vydejte se s námi na vzrušující cestu za nejušlechtilejšími lidskými společníky!


... Koně: Příběhy z celého světa odpoví nejen na tyto, ale i mnohé další otázky všem malým milovníkům koní, kteří si o nich rádi čtou ... Příběhy o koních z celého světa - Christelle Huet-Gomez ... ... . Vypravte se s námi za nespoutanými mustangy do americké prérie, za shetlandskými ponyi na vichrné skotské pobřeží nebo za andaluskými koňmi na slunný jih Španělska. Koně - Příběhy z celého světa Autor: Svoboda, Bedřich Nakladatel: Egmont EAN: 9788025242612 ISBN: 978-80-252-4261-2 Popis: 1× kniha, 1× Ostatní, vázaná, 48 stran, česky Rozměry: 21,7 × 31 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Kupte knihu Koně Příběhy z celého světa (nemá autora) s 25 % slevou za 149 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, ... Koně - Příběhy z celého světa - nemá autora od 132 Kč ... ... . vydání) Kupte knihu Koně Příběhy z celého světa (nemá autora) s 25 % slevou za 149 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY