Zkušenost hlupáka 5: Chyby, kterých se lidé dopouštějí

Zkušenost hlupáka 5: Chyby, kterých se lidé dopouštějí - Mirzakarim S. Norbekov | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mirzakarim S. Norbekov
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zkušenost hlupáka 5: Chyby, kterých se lidé dopouštějí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zkušenost hlupáka 5: Chyby, kterých se lidé dopouštějí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mirzakarim S. Norbekov. Číst Zkušenost hlupáka 5: Chyby, kterých se lidé dopouštějí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čas od času se odměňujete malými porcemi lenošení? Raději nespoléháte na intuici? Chcete přece vybřednout ze svého bahna? Možná zlepšit vztahy v rodině? Vyhnout se chybám v poznání a mentoringu, nebo dokonce přemoci velkou královnu Lenost? Mirzakarim Norbekov vás s radostí nakopne správným směrem a poradí s řešením důležitých životních otázek! Ale pamatujte – nikdo nemá pojistku proti chybám, hlavní je naučit se je správně řešit, zapojit cit, um, vůli, Ducha a následovat Cestu Své Duše.


...vod » Knihy » Mirzakarim Norbekov » Zkušenost hlupáka 5 - Chyby, kterých se lidé dopouštějí ... Kniha Zkušenost hlupáka - 5. - Chyby, kterých se lidé ... ... . Zkušenost hlupáka 5 - Chyby, kterých se lidé dopouštějí ... Zkušenost hlupáka 2. - Klíče k sobě samému . naša cena 14,00 ... Kniha: Zkušenost hlupáka 5 -- Chyby, kterých se lidé dopouštějí - Mirzakarim Norbekov Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Zkušenost hlupáka 5: Chyby, kterých se lidé dopouštějí Mirzakarim S. Norbekov Nakladatel: Hol ... Nakladatelství Holík Jaroslav | Dobré Knihy.cz ... . Zkušenost hlupáka 5: Chyby, kterých se lidé dopouštějí Mirzakarim S. Norbekov Nakladatel: Holík Jaroslav 2018 Zkušenost hlupáka 2. Klíče k sobě samému. 199,00 Kč. Zkušenost hlupáka 3. Jak žít a užívat si života ve zdraví a pohodě. 199,00 Kč. Zkušenost H...SOUVISEJÍCÍ KNIHY