Retrospektiva

Retrospektiva - Kamil Lhoták | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kamil Lhoták
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Retrospektiva.pdf


Chcete si knihu přečíst?Retrospektiva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kamil Lhoták. Číst Retrospektiva Online je nyní tak snadné!

POPIS


Katalog k výstavě Kamil Lhoták: Retrospektiva, která se uskutečnila od 7.2. do 22.4. 2018 v Obecním domě v Praze. Ve výstavních sálech si mohli návštěvníci prohlédnout na 120 olejomaleb tohoto oblíbeného autora 20. století - a tatáž díla jsou reprodukována i v katalogu. Kromě důvěrně známých Lhotákových děl, přináší výstava i 19 nově objevených, doposud nevystavených. Kromě plnobarevných reprodukcí v katalogu najdete i doprovodné texty, které výstavu pomyslně rozdělují do několika tematických celků - od surrealismu, přes Lhotákovy oblíbené dopravní prostředky až po portréty jeho přátel.


...ektiva, též retrospekce nebo analepse je filmový nebo literární postup, při němž je přerušena dějová vyprávěcí linie a příběh se vrací do dřívějšího časového okamžiku ... - Retrospektíva ... . V poslední době se filmové retrospektivy označují jako flashbacky (z angl. flash - záblesk, back - zpět). Retrospektiva se v příběhu může objevit například v podobě vzpomínek ... retrospektiva (lat.), osvrt unatrag, cjelovit pregled nečega što je prošlo. lik izložba koja u široku rasponu prikazuje djela jednoga razdoblja, škole, skupine, stila ili životno djelo pojedinoga umjetnik ... Retrospektiva - Mujo i Haso | Facebook ... .), osvrt unatrag, cjelovit pregled nečega što je prošlo. lik izložba koja u široku rasponu prikazuje djela jednoga razdoblja, škole, skupine, stila ili životno djelo pojedinoga umjetnika. Retrospektiva predstavlja gledanje unazad, odnosno podsećanje na neke događaje. Veoma često retrospek...SOUVISEJÍCÍ KNIHY