Úvod do psychologie: 2., přepracované a doplněné vydání

Úvod do psychologie: 2., přepracované a doplněné vydání - Zdeněk Helus | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Helus
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Úvod do psychologie: 2., přepracované a doplněné vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Úvod do psychologie: 2., přepracované a doplněné vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Helus. Číst Úvod do psychologie: 2., přepracované a doplněné vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vyhledávaná publikace s didaktickou pečlivostí charakterizuje stěžejní psychologické pojmy a zároveň čtenáře seznamuje s historií i aktuálním směřováním oboru. Důraz ke kladen na vyčlenění základních psychologických jevů, procesů a činností, díky nimž se člověk ve světě, v druhých lidech i v sobě samém orientuje a zvládá nároky smysluplného života. Klíčové kapitoly jsou věnovány tématu osobnosti – její skladbě a vývojovým fázím. Nastíněny jsou také základy sociální a vývojové psychologie.


...vod do psychologie -- 2., přepracované a doplněné vydání - Zdeněk Helus ... Uvod do Podnikového Hospodářství, prodám, na prodej ... . Fungujeme! ... 2., přepracované a doplněné vydání Skupina třídění: Psychologie Učební osnovy. Vyučovací předměty. Učebnice Vazba: brožovaná vazba Datum vydání: 11.5.2018 ... 2. Zrod vědecké psychologie: Čtyři vybrané události jejího počátku 2.1 Založení první laboratoře 2.2 Vydání velkého syntetického díla 2.3 Klinická bádání, psychoterapeutická pomoc 2.4 První testování Struč ... Úvod do psychologie - Zdeněk Helus | Knihy na Martinus.cz ... .3 Klinická bádání, psychoterapeutická pomoc 2.4 První testování Stručná rekapitulace druhé části Náměty k promýšlení a cvičení Základní doporučená literatura Neoprávněné užití této knihy bude trestně stíháno. prof. PhDr. Zdeněk Helus, Dr.Sc. ÚVOD DO PSYCHOLOGIE 2., přepracované a doplněné vydání Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 1...SOUVISEJÍCÍ KNIHY