Operace Dunaj: Krvavá odpověď Varšavské smlouvy na pražské jaro 1968

Operace Dunaj: Krvavá odpověď Varšavské smlouvy na pražské jaro 1968 - Daniel Povolný | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Povolný
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Operace Dunaj: Krvavá odpověď Varšavské smlouvy na pražské jaro 1968.pdf


Chcete si knihu přečíst?Operace Dunaj: Krvavá odpověď Varšavské smlouvy na pražské jaro 1968 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Povolný. Číst Operace Dunaj: Krvavá odpověď Varšavské smlouvy na pražské jaro 1968 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přináší ucelený a zatím neznámý pohled na srpnovou okupaci ČSSR vojsky pěti států Varšavské smlouvy v roce 1968. Díky v ČR dosud nepublikovaným vzpomínkám účastníků z řad vojáků základní služby, důstojníků i generálů Sovětské armády doplněným fakty o podílu Bulharské, Maďarské a Polské lidové armády i Národní lidové armády NDR může čtenář doslova nahlížet přes rameno vysokým důstojníkům Varšavské smlouvy. Publikace do nejmenších podrobností sleduje plánování, přípravy i provedení operace DUNAJ a umožňuje čtenáři udělat si základní představu o činnosti východních zpravodajských služeb proti „bratrskému“ Československu. Podrobný výklad o průběhu a výsledcích této největší vojenské akce na evropské půdě od dob 2. světové války je doplněn o přehledy zúčastněných vojsk jednotlivých armád, jejich velitelského sboru i výčty nasazených sil, techniky a lidských ztrát.


... Dunaj: Krvavá odpověď Varšavské smlouvy na pražské jaro 1968 Daniel Povolný Nakladatel: Academia 2018 Kniha: Operace Dunaj - Krvavá odpověď Varšavské smlouvy na pražské jaro 1968 - Daniel Povolný Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Středisko společných činností AV ČR, v.v.i. ... . › Dějiny › Operace Dunaj - Krvavá odpověď Varšavské smlouvy na pražské jaro 1968 Operace Dunaj: Krvavá odpověď Varšavské smlouvy na pražské jaro 1968 2018; Vojenské řešení Pražského jara 1968: II.díl Československá lidová armáda v srpnu 1968 2010; všech 12 knih autora. Kniha Operace Dunaj: Krvavá odpověď Varšavské smlouvy na pražské jaro 1968 je v Kniha přináší ucelený a zatím neznámý pohled na srpnovou okupaci ČSSR vojsky pěti států Varšavské ... Operace Dunaj - Daniel Povolný | KOSMAS.cz - vaše ... ... .díl Československá lidová armáda v srpnu 1968 2010; všech 12 knih autora. Kniha Operace Dunaj: Krvavá odpověď Varšavské smlouvy na pražské jaro 1968 je v Kniha přináší ucelený a zatím neznámý pohled na srpnovou okupaci ČSSR vojsky pěti států Varšavské smlouvy v roce 1968....SOUVISEJÍCÍ KNIHY