Himálajský deník

Himálajský deník - Liba Švrčinová-Cunnings | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Liba Švrčinová-Cunnings
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Himálajský deník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Himálajský deník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liba Švrčinová-Cunnings. Číst Himálajský deník Online je nyní tak snadné!

POPIS


To hory samy si vybírají mezi lidmi, kdo bude patřit mezi jejich blízké, nikoliv naopak. Liba Švrčinová-Cunnings takové štěstí má. Proto také svůj Himálajský deník snad ani nepíše, ale rovnou – tentokráte jen pro čtenáře – znovu žije. Vydáme se s ní do míst, před kterými se s úctou a obavami zastavují i pouhé naše představy. Na tolik potřebnou a všudypřítomnou odvahu se tu nijak zvlášť neupozorňuje. Ta jen tiše a sveřepě trvá jako svědectví nezničitelné vůle dát nový smysl vlastní existenci, otřesené tragickou ztrátou dvou dětí. Himálajský deník je knihou hrdé výzvy i nekonečné pokory. Výzvou k himálajským vrcholům, pokorou před neviditelnými horstvy vlastní duše… Obojí je třeba překonat. Kdo rozhodne, co je těžší?


...ský deník / První Češka na Everestu Autor: Poláčková, Klára Nakladatel: Gutenberg EAN: 9788086349336 ISBN: 978-80-86349-33-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 23 × 21 cm Rok vydání: 2008 (1 ... Himálajský deník / Nejlevnější knihy ... . vydání) To hory samy si vybírají mezi lidmi, kdo bude patřit mezi jejich blízké, nikoliv naopak. Liba Švrčinová-Cunnings takové štěstí má. Proto také svůj Himálajský deník snad ani nepíše, ale rovnou - tentokráte jen pro čtenáře - znovu žije. Vydáme se s ní do míst, před kterými se s úctou a obavami zast Krasetín - Nahoru a dolů a pořád dokola na 1. máje stoupali a sestupovali podle svých sil mezi 7. a 16. hodinou účastníci tradiční akce Himal ... Českokrumlovský deník | Himalájský tygr | fotogalerie ... . Vydáme se s ní do míst, před kterými se s úctou a obavami zast Krasetín - Nahoru a dolů a pořád dokola na 1. máje stoupali a sestupovali podle svých sil mezi 7. a 16. hodinou účastníci tradiční akce Himalájský tygr. Himalájský deník již není v prodeji Omlouváme se, ale kniha H...SOUVISEJÍCÍ KNIHY