Překvapivá naděje

Překvapivá naděje - N.T. Wright | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
N.T. Wright
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Překvapivá naděje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Překvapivá naděje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor N.T. Wright. Číst Překvapivá naděje Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejznámější kniha předního anglikánského teologa se zabývá biblickou otázkou, co se stane, až zemřeme, a co to znamená pro náš život už tady a teď. Oproti rozšířené představě mnoha věřících i nevěřících, že po smrti „jdeme do nebe“, staví biblické učení o vzkříšení, příchodu Božího království a obnoveném stvoření. Tato původní křesťanská perspektiva věčnosti má zásadní vliv na to, jak žijeme už nyní v tomto světě. N. T. WRIGHT (*1948) je jedním z předních křesťanských autorů současnosti. Do roku 2010 zastával úřad biskupa v anglikánské církvi, poté byl jmenován profesorem Nového zákona na univerzitě ve skotském St. Andrews, kde působí dosud. Ve svých knihách předkládá vlastní svěží teologické uvažování perspektivy, založené na hluboké znalosti biblických textů, a přibližuje tak běžným čtenářům podstatu biblické zvěsti a křesťanské víry.


...dejít do nebe, nebo má přijít nebe k nám? A jaký vliv má tato otázka na naše životy tady a teď? Zásadní kniha předního anglikánského teologa představuje detailní pohled na otázky smrti, vzkříšení a obnovy celého stvoření ... Překvapivá naděje - N.T. Wright | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Nakladatelství Biblion vydalo pozoruhodnou knihu N. T. Wrighta Překvapivá naděje (v anglickém originále Surprised by Hope, což v sobě skrývá připomínku známé Lewisovy knihy Surprised by Joy - česky Zaskočen radostí).T. Wright je anglikánský teolog a anglikánská církev je zvláštní. Má dvě výrazná křídla - jedno se téměř blíží římskému katolictví ... Nejznámější kniha předního anglikánského teologa se zabývá biblickou otázkou ... Kompletní nabídka ostatní | Překvapivá naděje ... ... .T. Wright je anglikánský teolog a anglikánská církev je zvláštní. Má dvě výrazná křídla - jedno se téměř blíží římskému katolictví ... Nejznámější kniha předního anglikánského teologa se zabývá biblickou otázkou, co se stane, až zemřeme, a co to znamená pro náš život už tady a teď. Oproti r...SOUVISEJÍCÍ KNIHY