Pijácká čítanka - Alkohol a jeho konzumace slovem i obrazem

Pijácká čítanka - Alkohol a jeho konzumace slovem i obrazem - Radim Kopáč (ed.), | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Radim Kopáč (ed.),
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pijácká čítanka - Alkohol a jeho konzumace slovem i obrazem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pijácká čítanka - Alkohol a jeho konzumace slovem i obrazem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radim Kopáč (ed.),. Číst Pijácká čítanka - Alkohol a jeho konzumace slovem i obrazem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Průřez texty z dějin českého písemnictví na téma alkohol a jeho konzumace. Ve třech hlavních kapitolách: pivo, víno, kořalka. A v několika vedlejších, například alkohol obecně, píseň lidová a píseň umělá, vtipy a aforismy. Od středověku po současnost, s těžištěm v devatenáctém a dvacátém století. Zábavné historky, odstrašující příklady. V jakémkoli žánru. Na tři stovky poutavých textových ukázek, řazených, jak je slina na jazyk přinesla. Včetně mravních ponaučení a několika desítek tematických ilustrací. Plus osvětová předmluva Jana Nejedlého a originální alkotest a alkokvíz závěrem. První knižní bilance svého druhu. Strhne k četbě nejen pijáky, ale i zaryté abstinenty.


... čítanka - Alkohol a jeho konzumace slovem i obrazem Editor: Kopáč, Radim a Šofar, Jakub Nakladatel: Slovart EAN: 9788075295576 ISBN: 978-80-7529-557-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky Rozměry: 16,2 × 23,8 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Knihy Jana Ciglerová | Dobré Knihy.cz ... . vydání) Evropou brázdí tisíc let, spojuje i ničí a někteří z nás by tu bez něj možná nebyli. Alkohol a jeho účinky na člověka, lékaři prominou, jsou nezpochybnitelně největším společenským fenoménem vůbec. Jak na ně nazírá česká literární a slovesná tradice, odhalují v nové knize nazvané Pijácká čítanka literární publicisté Radim Kopáč a Jakub Šofar. Průřez texty z dějin českého písemnictví na téma alkohol a jeho konzumace ... Pijácká čítanka - Alkohol a jeho konzumace slovem i ... ... . Jak na ně nazírá česká literární a slovesná tradice, odhalují v nové knize nazvané Pijácká čítanka literární publicisté Radim Kopáč a Jakub Šofar. Průřez texty z dějin českého písemnictví na téma alkohol a jeho konzumace. Ve třech hlavních kapitolách: pivo, víno, kořalka. A v několika vedlejších, například alkoh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY