Marx a Satan

Marx a Satan - Richard Wurmbrand | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Wurmbrand
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Marx a Satan.pdf


Chcete si knihu přečíst?Marx a Satan ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Wurmbrand. Číst Marx a Satan Online je nyní tak snadné!

POPIS


Luterský farář Richard Wurmbrand (1909 - 2001) strávil kvůli své víře čtrnáct let ve vězeních komunistického Rumunska. Zkušenosti s totalitní mocí ho podnítily k hledání podstaty učení Karla Marxe a komunistické ideologie. Zatímco komunismus sám sebe líčí jako zastánce lidského pokroku a dobra a s bohorovnou samozřejmostí předkládá svůj ateistický pohled na svět, Wurmbrandovo bádání odhaluje pravé kořeny, kterými byli Karel Marx i otcové moderního komunismu, marxismu i socialismu inspirováni a jež sahají až k mocnostem temnoty a zla. Na základě zkoumání výpovědí, spisů i básní Karla Marxe a jeho následovníků autor ukazuje, jak "kníže temnoty" dal lidem do rukou "meč", kterým mají terorizovat národy. Zároveň odhaluje metafyzické rozměry zla totalitní moci, které jsou materialistickému světu neznámé. Wurmbrand dokazuje, že toto hnutí není jen výtvorem lidí toužících po bohatství a moci, ale že jeho cílem je - "podle satanského působení" - rozvrat a zničení lidstva.


...en he sat at the table with his family he'd lead them in a prayer addressed to Dear Satan ... Was Karl Marx a Satanist? (2nd Edition) - The Purity Spiral ... . The founder of communism was a Satanist, and every Christian needs to read this. Communism is a philosophy from the pit of hell. Satan, whom his worshippers see in their hallucinatory orgies, speaks through them. Thus Marx is only Satan's mouthpiece when he utters in his poem Invocation of One in Despair the words, "I wish to avenge myself against the One who rules above." Listen to the end of Oulanem: If there is a Something which devours, Karl Marx Marx be ... Was Marx a Satanist? - Crossroad.to ... ." Listen to the end of Oulanem: If there is a Something which devours, Karl Marx Marx began life in a God-fearing family. It is documented that he was once a Christian. But a drastic change at some point in his life led Karl Marx to a deep personal rebellion against God and all Christian values. Eventually, he became a Satan worshipper who regularly participated in occul...SOUVISEJÍCÍ KNIHY