Vetešnictví pana Nakana

Vetešnictví pana Nakana - Hiromi Kawakamiová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hiromi Kawakamiová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vetešnictví pana Nakana.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vetešnictví pana Nakana ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hiromi Kawakamiová. Číst Vetešnictví pana Nakana Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hlavní postavou novely Hiromi Kawakamiové Vetešnictví pana Nakana (Furudógu Nakano šóten) z r. 2005 je mladá dívka Hitomi, která nastoupí jako pokladní a pomocná prodavačka na částečný úvazek v malém vetešnictví na tokijském předměstí. V knize sledujeme její citové zmatky a postupné zrání. Vedle vypravěčky Hitomi vystupují v příběhu ještě další tři výrazné postavy, které ve vetešnictví pracují – záletný podivínský majitel pan Nakano, jeho starší sestra Masajo, umělkyně všeho druhu, která pozorně sleduje milostné aféry svého bratra a sama touží po lásce, a mladý nesmělý řidič Takeo, který přiváží zboží vykoupené od zákazníků a pomáhá v obchodě. Každý z nich má svá skrytá tajemství a touhy. Jako katalyzátor děje v jednotlivých kapitolách, jež tvoří do jisté míry samostatné příběhy, slouží předměty, které do vetešnictví přinášejí různí zákazníci k prodeji. Kniha nepostrádá ani zvláštní jemný, něžný humor, pro který bývá hrdinka Hitomi v některých recenzích nazývána japonskou „Amélií z Montmartru“. Nabízí tak nejen čtivý pohled na současné Japonsko, ale také – a to především – poutavý obraz svébytného myšlenkového a citového světa jeho obyvatel.


...Koupit eknihu. Hlavní postavou novely Hiromi Kawakamiové Vetešnictví pana Nakana (Furudógu Nakano šóten) z r ... Vetešnictví pana Nakana - Kawakami Hiromi | Knihovnicka.NET ... . 2005 je mladá dívka Hitomi, která nastoupí jako pokladní a pomocná prodavačka na částečný úvazek v malém vetešnictví na tokijském předměstí. Vetešnictví pana Nakana Autor: Kawakamiová, Hiromi Nakladatel: Argo EAN: 9788025723890 ISBN: 978-80-257-2389- Originál: Furudógu Nakano šóten Překlad: Levora, Jan Popis: 1× kniha, vázaná, 270 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Hlavní postavou novely Hiromi Kawakamiové Vetešnictví pana Nakana (Furudógu Nakano šóten, 2005) ... Vetešnictví pana Nakana / Nejlevnější knihy ... . vydání) Hlavní postavou novely Hiromi Kawakamiové Vetešnictví pana Nakana (Furudógu Nakano šóten, 2005) je mladá dívka Hitomi, která nastoupí jako pokladní a pomocná prodavačka na částečný úvazek v malém vetešnictví na tokijském předměstí. V knize sledujeme její citové zmatky a postupné zrání. Vedle ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY