Porušený slib

Porušený slib - Amanda Quick | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Amanda Quick
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Porušený slib.pdf


Chcete si knihu přečíst?Porušený slib ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amanda Quick. Číst Porušený slib Online je nyní tak snadné!

POPIS


Majitelka galerie v Seattlu, Virginia Troyová, se celé roky snaží bojovat proti démonům, kteří ji pronásledují už od dětství – její matka totiž zemřela při děsivém požáru, který vypukl na pozemcích kultu, jehož byla členkou. A pak si jedna z umělkyň, jejíž obrazy vystavuje ve své galerii, vezme život, ovšem ještě předtím pošle Virginii své poslední dílo: obraz, kvůli němuž začne Virginia pochybovat o její takzvané sebevraždě i o své vlastní minulosti. Stejně jako Virginia i soukromý vyšetřovatel Cabot Sutter je jedním z dětí, které přežily požár... a jen on jí může pomoct. Zatímco se snaží rozluštit význam obrazu, začíná být jasné, že se někdo bojí, aby Virginia nevěděla příliš. Virginia a Cabot se vrhají do pekla touhy a klamu a snaží se odhalit tajemství jejich společné minulosti – a šokující osud muže, který má stále moc zničit vše, co je jim drahé.


...ný slib V této knize se chce autor podělit o svou vlastní zkušenost s tím, jaký vliv mají silně stresové okolnosti rozvodu na lidský vztah s Bohem ... Jiří Paroubek promluvil o Bakalovi. Mnohým se zamotá hlava ... ... . Nevěnuje se rozboru církevních nauk, ale dělí se s námi o příběh svůj i celé své rodiny. Porušený slib je moc hezká kniha, která se četla velmi lehce. Děj se opravdu povedl. Bavila jsem se. Pomohla vám tato recenze? Ano 1 Kniha, Baronet, 2018, 9788026908500. Zobrazit všechna hodnocení ... Kniha Porušený slib Přidat komentář. DrobenkaMalá. 04. května. Kniha se mi moc nelibila. ... Všechny informace o p ... Porušený slib - Amanda Quick | Knihy Dobrovský ... . Zobrazit všechna hodnocení ... Kniha Porušený slib Přidat komentář. DrobenkaMalá. 04. května. Kniha se mi moc nelibila. ... Všechny informace o produktu Kniha Porušený slib - Amanda Quick, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Porušený slib - Amanda Quick. Kupte knihu Porušený slib od Amanda Quick na M...SOUVISEJÍCÍ KNIHY