Italské radosti

Italské radosti - Maeve Haran | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Maeve Haran
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Italské radosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Italské radosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maeve Haran. Číst Italské radosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Překrásné jaro strávené na jihu Itálie vám může nebezpečně stoupnout do hlavy. Obzvlášť, když jste doma nechala nesnesitelného manžela, máte za sebou bankrot, prcháte před panovačnou matkou nebo vás bolestně zasáhla manželova nevěra. Mezi korunami citroníků na jihoitalských svazích probleskuje stříbrná hladina moře a čtyři ženy, z nichž každá je úplně jiná, potkají přátelství a zážitky, které jim otevřou dveře do nového světa. V příběhu plném nezapomenutelných aktérů, mezi nimiž nechybí jízlivý starý umělec odvedle ani ctižádostivý mladý gigolo, vám Maeve Haranová s vtipem a lehkostí vyloží důvody, proč je dobré se jednou za čas tak trochu zbláznit.


... radosti Autor: Haran, Maeve Nakladatel: Baronet EAN: 9788026908470 ISBN: 978-80-269-0847- Originál: An Italian Holiday Překlad: Tomcová, Kateřina Popis: 1× kniha, vázaná, 452 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 Na Italské radosti jsem se moc těšila, pohodové téma, příslib dovolené a léta ... radost - Wiktionary ... . Ale jsem docela zklamaná, kniha byla zbytečně dlouhá, předvídatelná. Příběh se mi líbil, bavil by mě, ale je ke škodě celé knihy zbytečně rozvláčný.. Hledáte Italské radosti od Maeve Haran? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Italské radosti - Maeve Haran. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v ... daramegan: Italské radosti - Maeve Haran ... . Příběh se mi líbil, bavil by mě, ale je ke škodě celé knihy zbytečně rozvláčný.. Hledáte Italské radosti od Maeve Haran? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Italské radosti - Maeve Haran. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2...SOUVISEJÍCÍ KNIHY