Rodinné podnikání v moderní době

Rodinné podnikání v moderní době - Pavel Bek, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Bek,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rodinné podnikání v moderní době.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rodinné podnikání v moderní době ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Bek,. Číst Rodinné podnikání v moderní době Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výzkum moderního rodinného podnikání má jednoznačné chronologické vymezení: začíná v první polovině 19. století a končí v případě německožidovských firem (například Petschkové) nacistickou okupací českých zemí, u německojazyčných firem (například Ringhofferové) s koncem druhé světové války, a v případě nacionálně českých a slovenských firem po únoru 1948. Předkládaná kolektivní monografie nabízí kromě definice a konceptualizace takto pojatého výzkumu o rodinném podnikání i na dvacet originálních podnikatelských biogramů.


... podnikání v moderní době Autor: Bek, Pavel, Hlavačka, Milan a kol ... MSc. Rodinné podnikání Rodinné podnikání| NEWTON Academy ... . Nakladatel: Historický ústav AV ČR, v.v.i. EAN: 9788072863181 ISBN: 978-80-7286-318-1 Originál: Rodinné podnikání v moderní době ... Rodinné podnikání v moderní době . Výzkum moderního rodinného podnikání má jednoznačné chronologické vymezení: začíná v první polovině 19. století a končí v případě německožidovských firem (například Petschkové) nacistickou okupací českých zemí, u německojazyčných firem (například Ringhofferové) s koncem druhé světové války, a v případě ... Kniha: Rodinné podnikání v moderní době - Pavel Bek; Milan Hla ... Rodinné podnikání v moderní době - Milan Hlavačka ... ... ... Kniha: Rodinné podnikání v moderní době - Pavel Bek; Milan Hlavačka; kol. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Rodinné podnikání v moderní době. Kolektiv. Č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY