Moje velká tlustá zombí ryba – Žij a nech plavat

Moje velká tlustá zombí ryba – Žij a nech plavat - Mo O´Harová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mo O´Harová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje velká tlustá zombí ryba – Žij a nech plavat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje velká tlustá zombí ryba – Žij a nech plavat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mo O´Harová. Číst Moje velká tlustá zombí ryba – Žij a nech plavat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Frenký, velká tlustá zombí ryba, jediná svého druhu, plave jako o život! Jestli se chceš válet smíchy, pusť se do čtení!Tom vezme Frenkýho do vodního světa plného akvárií s živočichy ze všech koutů světa. Vypořádá se Frenký s upířím kotětem, žraloky a hladovou chobotnicí s paranormálními schopnostmi? Ve druhém příběhu se Frenký nachomýtne k natáčení pořadu „Můj mazlíček má talent“. Neznámý zloděj připravil všechna zvířata o jejich mimořádné schopnosti, proto ho někdo musí najít a zastavit. Stane se tím odvážným hrdinou Frenký?


...lká tlustá zombí ryba série. 6 knih. Knihy; Bazar; Zpackaný pokus 1 ... Kniha Moje velká tlustá zombí ryba - Žij a nech plavat ... ... . v sérii, M. O'Hara, 2015 Koupit Koupit eknihu. Podmořský souboj 2. v sérii, M. O'Hara, 2015 Koupit Koupit eknihu. Frenký zuří 3. v sérii, M. O'Hara, 2016 Koupit Koupit eknihu. U konce s dechem 4. v sérii, M. O'Hara, 2017 Koupit Koupit eknihu. Žij a nech ... Fragment Moje velká tlustá zombí ryba - Žij a nech plavat . Frenký, velká tlustá zombí ryba, jediná svého druhu, plave jako ... Moje velká tlustá zombí ryba: Žij a nech plavat - Mo O ... ... . Frenký, velká tlustá zombí ryba, jediná svého druhu, plave jako o život! Jestli se chceš válet smíchy, pusť se do čtení! Tom vezme Frenkýho do vodního světa plného akvárií s živočichy ze všech koutů světa. Moje velká tlustá zombí ryba - Žij a nech plavat Autor: O´Harová, Mo Nakladatel: Fragment EAN...SOUVISEJÍCÍ KNIHY