Hyperversum Next – Brána času

Hyperversum Next – Brána času - Cecilia Randall | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Cecilia Randall
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hyperversum Next – Brána času.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hyperversum Next – Brána času ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cecilia Randall. Číst Hyperversum Next – Brána času Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se virtuální realita promění ve skutečnost! Jeden z nejúspěšnějších románů v žánru LitRPG. Alex zuří, protože kvůli špatné známce musí ležet v učebnicích a zmešká vytoužené rande s Bradem. Když se potlouká po knihovně svého otce, objeví tajemný vzkaz, díky kterému se ocitne uprostřed virtuální vesnice ve 13. století. Jenže Hyperversum není jen hra, ale paralelní virtuální realita a Alex netuší, jak se vrátit do skutečného světa. Poté, co se stane svědkem zločinu, nezbývá jí, než proplout světem intrik, soubojů a zachránit si vlastní život.


..., co mě mrzí, je to, že trilogie Hyperversum byla vydána pouze italsky a španělsky ... Hyperversum Next - Brána času - Cecilia Randall od 246 Kč ... ... ... Hyperversum Next - Brána času - Cecilia Randall | KOSMAS ... ... , co mě mrzí, je to, že trilogie Hyperversum byla vydána pouze italsky a španělsky. Zbývá mi tedy jediné. Doufat, že Brána času bude úspěšná a nakladatelství přeloží a vydá i původní trilogii. Všechny informace o produktu ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY