Lesk a bída vzdělávání: Vysoké školství jako zrcadlo české společnosti v časech volného trhu

Lesk a bída vzdělávání: Vysoké školství jako zrcadlo české společnosti v časech volného trhu - Vladimíra Dvořáková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimíra Dvořáková,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lesk a bída vzdělávání: Vysoké školství jako zrcadlo české společnosti v časech volného trhu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lesk a bída vzdělávání: Vysoké školství jako zrcadlo české společnosti v časech volného trhu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimíra Dvořáková,. Číst Lesk a bída vzdělávání: Vysoké školství jako zrcadlo české společnosti v časech volného trhu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vysoké školství se změnilo. Brány vrcholného vzdělávání se otevřely masám studentů a soukromému podnikání. Zrodily se různé patologické jevy, na které nikdo nebyl připravený a s nimiž se společnost vyrovnává se zpožděním a s velkými obtížemi. Některé jejich důsledky jsou přitom nevratné. Mají dopady nejen na úroveň vzdělanosti české společnosti, ale i na otázky národní bezpečnosti. A co hůře, deformují obecné povědomí o tom, jaké jednání je správné a společensky přijatelné. Vysoké školy nenastavují jen zrcadlo společnosti, ale mnohdy se samy stávají jejím smutným obrazem.


......SOUVISEJÍCÍ KNIHY