Hádej, můžeš jednou

Hádej, můžeš jednou - Kateřina Castaneda | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Castaneda
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hádej, můžeš jednou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hádej, můžeš jednou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Castaneda. Číst Hádej, můžeš jednou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soubor povídek Hádej, můžeš jednou je debutem mladé české autorky, která svou pozornost soustřeďuje na zdánlivě obyčejné lidské osudy – rozvedená žena s dcerou, zadlužený mladý muž, stárnoucí modelka, nespokojená novomanželka, osamělá samoživitelka, záletník, v kolektivu ­neoblíbená dívka nebo svobodná učitelka toužící po lepším životě. Spojnicí všech povídek je nespokojenost s vlastním životem a neschopnost vyrovnat se s tím, co přináší. Proto si s některými osud více či méně pohraje, zavede je na scestí i do záhadných a neuvěřitelných situací. Své dobře vypointované příběhy vypráví autorka s nadhledem a humornou nadsázkou, ale nevyhýbá se ani vážnějším či tragičtějším momentům lidského života.


...ovídek Hádej, můžeš jednou je debutem mladé české autorky, která svou pozornost soustřeďuje na zdánlivě obyčejné lidské osudy - rozvedená žena s dcerou, zadlužený mladý muž, stárnoucí modelka, nespokojená novomanželka, osamělá samoživitelka, záletník, v kolektivu ­neoblíbená dívka nebo svobodná učitelka toužící po lepším životě ... Hádej, můžeš jednou | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Hádej, můžeš víckrát. Snad jednou odpověď mi můžeš dát. Hádej, můžeš víckrát. Hádej, můžeš víckrát. Hudba Petr a Pavel Orm Text Míra Kužela Z pořadu "Hvězdy na Vltavě ... Kateřina Castañeda: Hádej, můžeš jednou. Prostor, Praha, 2018, 192 s. Vypointované povídky nejsou mezi současnými českými prozaiky zrovna oblíbené. Ještě méně se čtenáři v aktuá ... Hádej, můžeš jednou za 4,31€ | Gorila ... . Snad jednou odpověď mi můžeš dát. Hádej, můžeš víckrát. Hádej, můžeš víckrát. Hudba Petr a Pavel Orm Text Míra Kužela Z pořadu "Hvězdy na Vltavě ... Kateřina Castañeda: Hádej, můžeš jednou. Prostor, Praha, 2018, 192 s. Vypointované povídky nejsou mezi současnými českými prozaiky zrovna oblíbené. Ještě méně se čtenáři v aktuální beletristické produkci setkávají s povídkami (ale i s většími prozaickými celky), jež spějí k happy-endu. Hádej, můžeš jednou kniha od: Kateřina Castañeda. 70 % 46 hodn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY