Stavitelé katedrál 5. Katedrála v Remeši: Chrám pro korunovace francouzských králů

Stavitelé katedrál 5. Katedrála v Remeši: Chrám pro korunovace francouzských králů - Peter Kováč | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Kováč
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stavitelé katedrál 5. Katedrála v Remeši: Chrám pro korunovace francouzských králů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stavitelé katedrál 5. Katedrála v Remeši: Chrám pro korunovace francouzských králů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Kováč. Číst Stavitelé katedrál 5. Katedrála v Remeši: Chrám pro korunovace francouzských králů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pátý díl věnovaný katedrále v Remeši uzavírá knižní projekt Stavitelé katedrál, který představuje evropské umění a architekturu 13. století. Všech pět svazků má dohromady celkem 2730 stran a dva tisíce původních fotografií. Svými studiemi do souboru přispělo 34 renomovaných historiků umění z osmi zemí. Antologie dobových textů v jednotlivých dílech nabídly překlady důležitých středověkých dokumentů a traktátů, které tak poprvé máme možnost číst v českém jazyce. Obdobná knižní série je na domácím i zahraničním knižním trhu zcela unikátní.


...la v Remeši (Chrám pro korunovace francouzských králů), edice Stavitelé katedrál 5 Remešská katedrála je významnou gotickou památkou evropského umění 13 ... Katedrála Notre-Dame (Paříž) - Wikipedie ... . století. Byla také místem, kde francouzský panovník přijímal korunu a královské insignie z rukou remešského arcibiskupa. Katedrála v Chartres (Francouzské umění rané a vrcholné gotiky), edice Stavitelé katedrál 1 ... Katedrála v Remeši (Chrám pro korunovace francouzských králů), edice Stavitelé katedrál 5. Nakladatelství: PhDr. Peter Kováč ARS AURO PRIOR. Spoluautoř ... Dvorská kultura | Knihy.ABZ.cz ... ... Katedrála v Remeši (Chrám pro korunovace francouzských králů), edice Stavitelé katedrál 5. Nakladatelství: PhDr. Peter Kováč ARS AURO PRIOR. Spoluautoři: ... Stavitelé katedrál 5. Katedrála v Remeši -- Chrám pro korunovace francouzských králů - Kováč, Peter ; Remešská katedrála je významnou gotickou památkou evropského umění 13. století. Byla také místem, kde francouzský panovník přijímal korunu a královsk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY