Nervový systém v osteopatii: periferní nervy, mozkomíšní pleny, vegetativní systém

Nervový systém v osteopatii: periferní nervy, mozkomíšní pleny, vegetativní systém - Daniel Dierlmeier | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Dierlmeier
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nervový systém v osteopatii: periferní nervy, mozkomíšní pleny, vegetativní systém.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nervový systém v osteopatii: periferní nervy, mozkomíšní pleny, vegetativní systém ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Dierlmeier. Číst Nervový systém v osteopatii: periferní nervy, mozkomíšní pleny, vegetativní systém Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato učebnice a cvičebnice pro fyzioterapeuty ukazuje, jakvyšetřovat a léčit poškození a dysfunkce nervů, přičemž popisuje dálší osteopatické souvislosti. Kniha se věnuje více než třiceti nervům a nervovým pletením s jednotlivými větvemi. Každý popis nervu začíná dvojstranou, kde si pomocí mentální mapy představíme různé aspekty nervu a praktický postup při zacházení s ním. Poté se podrobně soustředí na anatomii, palpaci, techniky a samostatná cvičení. Jednotlivé lekce jsou doplněné bohatou obrazovou dokumentací z německého anatomického atlasu Prometheus a fotografiemi. Kniha pomůže osteopatům orientovat se v příčinách dysfunkcí nervových struktur, diagnostikovat i účinně léčit. Mentální mapy umožňují vizualizaci.


...vé lekce jsou doplněné bohatou obrazovou dokumentací z německého anatomického atlasu Prometheus a fotografiemi ... Jóga a jógová terapie. Principy zdravého pohybu - Lenka ... ... . Kniha pomůže osteopatům orientovat se v příčinách dysfunkcí nervových struktur, diagnostikovat i účinně léčit. (periferní nervy, mozkomíšní pleny, vegetativní systém) Nervový systém v osteopatii: periferní nervy, mozkomíšní pleny, vegetativní systém Daniel Dierlmeier Nakladatel: Poznání 2018 Nervový systém v osteopatii: periferní nervy, mozkomíšní pleny, mvegetativní systém Tato učebnice a cvičebnice pro fyzioterapeuty ukazuje, jak vyšetřovat a léčit poškození a dysfunkce nervů, přičemž popisuje dálší osteopatické souvislosti. Periferní nervy, mozkomíšní pleny, vegetativní systém. DIERLMEIER Daniel. Info: Poznání, 2018 (1.) - ... Nervový systém v osteopatii - Daniel Dierlmeier - Poznání ... ... . Periferní nervy, mozkomíšní pleny, vegetativní systém. DIERLMEIER Daniel. Info: Poznání, 2018 (1.) -...SOUVISEJÍCÍ KNIHY