Žabí polibek

Žabí polibek - Nix Garth | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Nix Garth
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žabí polibek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žabí polibek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nix Garth. Číst Žabí polibek Online je nyní tak snadné!





POPIS


Chudinka princezna Anya je nucena žít s novým manželem své ďábelské nevlastní matky, stejně ďábelským nevlastním otcem. Sužovaná politováníhodnou schopností zlomit kletby kouzleným polibkem. A přinucena utéct, když se její nevlastní otec rozhodne, že chce království jenom pro sebe. Za pomoci loajálního mluvícího psa, chlapce uvězněného v těle žabáka a několika neuvěřitelně zlomyslných čarodějů se Anya vydává na výpravu, která pokud dopadne dobře, navždycky osvobodí její zemi – a naučí ji pár věcí o používání síly a o tom, že přátelé jsou to nejdůležitější na světě.


...Žabí polibek Přidat komentář. Etule ... Žabí polibek --- LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi ... . 01.03.2019. Tak od téhle knihy jsem tak nějak vůbec nic nečekala a dostala jsem toho tolik. ... Žabí polibek - Garth Nix. Princezna Anya je nucena žít v jednom hradě s novým manželem své nevlastní matky, ďábelským nevlastním otcem vévodou... 0 hodnocení Žabí polibek 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Princezna Anya je nucena žít v jedno ... Otázky ke knize Žabí polibek - Lovci Perel ... . Princezna Anya je nucena žít v jednom hradě s novým manželem své nevlastní matky, ďábelským nevlastním otcem vévodou Rikardem. Když se vévoda rozhodne, že chce království jenom pro sebe, Anya musí utéct z ... Žabí polibek Chudin...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY