Co neodvál ani čas

Co neodvál ani čas - Hana Marie Körnerová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Marie Körnerová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co neodvál ani čas.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co neodvál ani čas ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Marie Körnerová. Číst Co neodvál ani čas Online je nyní tak snadné!

POPIS


Životní příběhy tří žen se odehrávají na konci minulého století. Od nezralého tápání na přelomu šedesátých a sedmdesátých let až po věk, který přináší – když ne moudrost – tak alespoň nadhled. Laděna, Kamila a Ilona. Jsou každá jiná, jinak vnímají a prožívají lásku, manželství, mateřství, ale i těžkou nemoc, sociální a politické změny nebo problémy v zaměstnání. Všechny pocházejí z malé, odlehlé vesničky v Polabí, odkud se v mládí snažily co nejdříve uniknout, aby se tam pak po zbytek života s pokorou vracely. Právě tam se sejdou po dlouhé pauze při povodních v roce 2002. Život ještě zdaleka nemají za sebou, dokážou si vychutnat jeho radosti, ale trapasům a průšvihům z mládí se teď už mohou smát. * „Jsou lidé, kteří shromaždují důvody, proč to nejde. A jsou lidé, kteří – i když to nejde – hledají způsob, jak by to přece jen šlo,“ říká Kamila. „Já patřím k těm druhým.“ * „Nevyslovujte tu stupidní větu: Proč se to stalo právě mně? Proč zrovna já? Rozhlédněte se! Každý má nějaké trápení a polovina z nich je větší než to vaše,“ říká Laděna. * „Život není vytyčený cíl v dálce, k němuž se plahočíme a cestou přitom odstrkujeme drobné radosti všedních dní. A říkáme si, že na ně bude čas, až dosáhneme cíle. Nebude, užijme si je hned!“ říká Ilona.


...niha Co neodvál ani čas Přidat komentář ... Körnerová Hana Marie - Co neodvál ani čas od 119 Kč ... ... . eva3992. včera. Životní příběhy tří žen, které sledujeme od šedesátých let až po současnost. ... Kniha Co neodvál ani čas je další nádherná publikace, která rozhodně patří mezi kvalitní četbu. Jsem nesmírně ráda, že ji mohu zařadit do své knihovny. Příběhy všech tří žen jsou zcela výjimečné. Hlavní hrdinky jsou velice sympatické a jejich osudy jsou velmi zajímavé. Co neodvál ani čas Autor: Körnerová, H ... Co neodvál ani čas | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Co neodvál ani čas Autor: Körnerová, Hana Marie Nakladatel: MOBA EAN: 9788024380674 ISBN: 978-80-2432-8067-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 536 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Hledáte Co neodvál ani čas...SOUVISEJÍCÍ KNIHY