Born to Run

Born to Run - Bruce Springsteen | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bruce Springsteen
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Born to Run.pdf


Chcete si knihu přečíst?Born to Run ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bruce Springsteen. Číst Born to Run Online je nyní tak snadné!

POPIS


V roce 2009 vystoupil Bruce Springsteen se svou kapelou E Street Band v poločasovém programu Super Bowlu, finálového ligového zápasu v americkém fotbalu. Byl to tak neobyčejný zážitek, že se o tom rozhodl napsat. A pak v tom pokračoval dál a dál, až z toho vznikla tahle autobiografie. Svůj životní příběh sepisoval slavný písničkář celých sedm let. Jeho styl se vyznačuje stejnou upřímností, osobitým humorem a originalitou, jaké svět miluje v jeho skladbách. V knize popisuje dětská léta v katolickém prostředí městečka Freehold v New Jersey, kde zažil „velký třesk“ aneb první vystoupení Elvise Presleyho v televizní show Eda Sullivana. Vypráví, jak se rozhodl stát se muzikantem a začal pro to dělat první poslední, vzpomíná na první úspěchy v barových kapelách v Asbury Parku i na vznik slavného E Street Bandu. S odzbrojující upřímností se vůbec poprvé dělí i o soukromé zážitky a trampoty, které inspirovaly jeho nejlepší písně. Mimo jiné se v knize píše, co vše se skrývá v legendární skladbě Born to Run, jež dala celému příběhu jméno. Kniha je určená všem, kdo mají Springsteenovu hudbu rádi a chtějí se o něm dozvědět více, přitom se ale nejedná o obyčejné hudební memoáry. Je to příběh pro dělníky i snílky, pro rodiče i děti, pro milující i osamělé, pro umělce i blázny, zkrátka pro všechny, kteří někdy zatoužili po očistné koupeli v nejlepší rockové lázni na světě. Málokterá z hudebních hvězd o sobě dokáže vyprávět takhle upřímně a naléhavě. Podobně jako ve Springsteenových písních se i v jeho autobiografii táhne nepřeslechnutelná lyrická nota, zároveň z ní ale zní moudrost člověka, který už toho má hodně za sebou a dokáže o tom zajímavě přemýšlet.


...Run is the third studio album by American singer-songwriter Bruce Springsteen ... Bruce Springsteen - Born To Run: 30th Anniversary 3-Disc ... ... .As his effort to break into the mainstream, the album was a commercial success, peaking at number three on the Billboard 200 and eventually selling six million copies in the United States. Two singles were released from the album: "Born to Run" and "Tenth Avenue Freeze-Out"; the first helped Springsteen to ... "Born to Run is funny, insightful, captivating, and a great and beautiful discovery." —Lynne Cox, author of Swimming to Antarctica "A page-turner, taking the ... Born to Run: NYC Subway Graffiti on the IND and BMT Lines ... ... ." —Lynne Cox, author of Swimming to Antarctica "A page-turner, taking the reader on an epic journey in search of the world's greatest distance runners in an effort to uncover the secrets of their endurance." —The Durango Herald Born to Run Lyrics: In the day, we sweat it out on the streets / Of a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY