Hořká sezona

Hořká sezona - Tami Hoag | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tami Hoag
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hořká sezona.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hořká sezona ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tami Hoag. Číst Hořká sezona Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nikki Lisková ze svého přeložení do oddělení pro odložené a nevyřešené případy rozhodně radost nemá – chybí jí akce, frmol při celonočních službách, nejvíce ze všeho jí však chybí její starý parťák Sam Kovac. Ten sám toto odloučení snáší ještě hůř. Z chmur ho vytrhne až obzvlášť brutální dvojitá vražda: známý univerzitní profesor a jeho manželka byli ve svém domě rozsekáni obřadním japonským samurajským mečem. Oproti tomu případ Liskové – nevyřešená vražda vyznamenaného detektiva z oddělení sexuálních zločinů – nebudí příliš pozornosti, po dvaceti pěti letech je jen malá naděje, že by byl vrah najednou dostižen. Když se však stopy dvou zločinů, které dělí čtvrtstoletí, náhle zkříží, musí Kovac s Liskovou rychle nalézt odpovědi, než vrah znovu udeří.


...ořká sezona Přidat komentář. LeKal. 2 07 ... Nejistá sezóna - Filmové nebe ... . února. Přečteno, ale bylo to zdlouhavé a místy jsem se nutila do čtení. ... Hořká sezona. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Všechny informace o produktu Kniha Ho ... Hořká sezona / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . ... Všechny informace o produktu Kniha Hořká sezona, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hořká sezona. Hořká sezona od 302 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Hořká sezona Nikki Lisková ze svého přeložení do oddělení pro odložené a nevyřešené případy rozhodně radost nemá - chybí jí akce, fr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY