Cesta nespoutané ženy: Průvodce ženy světem mužů, sexu a nejhlubších rozkoší lásky

Cesta nespoutané ženy: Průvodce ženy světem mužů, sexu a nejhlubších rozkoší lásky - David Deida | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Deida
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta nespoutané ženy: Průvodce ženy světem mužů, sexu a nejhlubších rozkoší lásky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta nespoutané ženy: Průvodce ženy světem mužů, sexu a nejhlubších rozkoší lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Deida. Číst Cesta nespoutané ženy: Průvodce ženy světem mužů, sexu a nejhlubších rozkoší lásky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po bestselleru Cesta pravého muže - knize, která pomáhá statisícům mužů po celém světě spojit se se svou podstatou, zorientovat se v sobě, v ženách, sexu, kariéře a poslání - mají konečně i české čtenářky v rukou překlad Deidovy "bible" pro ženy. Cesta nespoutané ženy odpovídá na odvěkou touhu žen po lásce. David Deida ukazuje, že přítomnost lásky a partnera nezávisí tolik na tom, zda máme štěstí.Ale že najít "toho pravého" je úzce provázaná s naší schopností, ochotou a odvahou otevřít se lásce. Spolu s tím poskytuje praktické návody, jak to udělat - ve svém jednání a cítění, v praxi prožitku těla, při každodenní komunikaci s manželem po 20 letech i při milování. Ukazuje tak nám ženám cestu, jak uznat a naplnit hlubokou touhu v srdci a zaplavit sebe i svět láskou. Vysvětluje, že svou vlastní otevřeností určujeme, zda a jakého muže si přitáhneme do života. Ukazuje mnohem víc než cestu ke šťastnému partnerství a božské extázi. Učí žít bez kompromisů, a ze svého života udělat mistrovské dílo, které inspiruje a otevírá srdce všech kolem.


...espoutané . ženy. Průvodce ženy světem mužů, sexu ... Cesta nespoutané ženy: Průvodce ženy světem mužů, sexu a ... ... . a nejhlubších rozkoší lásky. David Deida. David Deida. Cesta nespoutané ženy. Z anglického originálu Dear Lover. přeložila Lenka Fořtová. Odpovědný redaktor Vlastimil Lapáček. Produkce V Síti s.r.o. Grafická úprava a sazba Art D, www.art-d.com. Po bestselleru Cesta pravého muže - knize, která pomáhá statisícům mužů po celém světě spojit se se svou podstatou, zorientovat se v sobě, v ženách, sexu, kariéře a poslání - mají konečně i české čtenářky v rukou překlad Deidovy "bible" pro ženy. Cesta nespoutané ženy odpovídá na odvěkou touhu ž ... Cesta nespoutané ženy: Průvodce ženy světem mužů, sexu a ... ... . Cesta nespoutané ženy odpovídá na odvěkou touhu žen po lásce. Podtitul: Průvodce ženy světem mužů, sexu a nejhlubších rozkoší lásky Po bestselleru Cesta pravého muže - knize, která pomáhá statisícům mužů po celém světě spojit se se svou podstatou, zorientovat se v sobě, v žená...SOUVISEJÍCÍ KNIHY